GOROD.cn.ua

Владислав Атрошенко про інцидент із Семінським, вільний 205-ий округ та допомогу депутатів

 

Гроші української казни для будівництва міських об’єктів. Владислав Атрошенко на щотижневій нараді доручив відповідальному управлінню звернутися з листами до народних депутатів, аби залучити кошти держави, передбачені зокрема Фондом соціально-економічного розвитку.Зважаючи на те, що у 2021 фінансування Фонду регіонального розвитку удвічі зменшене, дана субвенція у розмірі 6 мільярдів гривень – це ресурс, на який Чернігів також може претендувати.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Якщо 6 мільярдів поділити на 300 депутатів, то це 20 мільйонів гривень на кожного. У нас є проєкти будівництва 23-ї школи. І можливо, якщо це нам вдасться, то в осінь увійти в будівництво Палацу спорту. В цьому році ми заклали кошти на проєктні роботи на будівництво центрального парку культури і відпочинку».

Крім будівництва цих важливих об’єктів у прийдешньому році місто також планує зробити більше ремонтів у житлових забудовах, прокласти нове асфальтобетонне покриття на багатьох магістралях – Івана Мазепи від танку до Хімволокна, вулицях Шевченка, Доценка, Космонавтів, другий шар на Київській та новій дорозі на Шерстянку. Окремо благоустрій привокзальної площі, ремонт в’їзду до міста через Лісковицю та розв’язку по 1 Травня, кільцевій, Шевченка. А ще облаштування тротуарів і дорого вартісна заміна підземних комунікацій від Гончої до Грибоєдова. І те, скільки з цього реально вдасться виконати, залежить і від роботи народних депутатів для своїх виборців також.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Треба пам’ятати завжди, хто ти, звідки ти, де ти народився. Ці речі треба пам’ятати. Чи хтось згадає, за який закон ти голосував чи не згадає, то історія покаже. А от там, де ти реально допоміг щось збудувати, залучити кошти, по якійсь із державних програм, ось це буде пам’ять твоїй роботі».

Принагідно міський голова подякував тим обранцям, які голосували за залишення акцизу на пальне у місцевих бюджетах. Адже це суттєві кошти, які підуть на розвиток інфраструктурі Чернігова.

А також висловився щодо виступу народного депутата від Чернігова Олега Семінського на сесії міської ради 24 грудня.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Що я бачу в цьому виступі. В цьому виступі я побачив чітко вільний 205 округ. Я думаю, що політична партія «Рідний дім» скористається цією нагодою і запропонує більш ефективного для громади міста представника у Верховній Раді України».

Відкидаючи звинувачення Семінського, мовляв, саме міський голова замовив висвітлення секс-скандалу переписки нардепа з працівницею фірми дружини, Владислав Атрошенко наголосив, що до цього жодного стосунку не має.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Я стверджую, що ніколи цим не займався ні по відношенню ні до кого. Я жодної розмови не записав. Тому що в мене є мої принципи. Я вже в тому віці, коли ці принципи не міняю. Я цим не займався. Більше того, в даному конкретному випадку даного депутата, я стверджую, що добре хоч одному виборцю він зробив добре».

Не зважаючи на це, кожна людина на своєму місці має виконувати покладені на неї обов’язки, впевнений очільник Чернігова. Депутатський мандат – це відповідальність перед тисячами людей. І зроблені справи та відстояні інтереси громадян, важлива частина тієї роботи.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Владислав Атрошенко, Олег Семінський, «Дитинець»