GOROD.cn.ua

3 сесія 8 скликання Чернігівської міської ради: озброєні люди і «ганьба» Семінському

 

«Ганьба» нардепу та бус з озброєними чоловіками під будівлею муніципалітету.24 грудня відбулася 3 сесія міської ради нового скликання. Приблизно за годину до початку засідання до поліції надійшло повідомлення, що під будівлею на Магістратській, 7 знаходиться авто з озброєними людьми в середині.

Віталій Копистко, прес-офіцер Управління патрульної поліції в Чернігівській області: «З’ясувалося, що в салоні дійсно перебуває 4 громадян. Вони є співробітниками поліції Київської області. Вони повідомили, що вони здійснюють охорону народного депутата, який в цей момент перебував в місті Чернігові. Всі були з посвідченнями. Надали документи для перевірки».

Чоловіки з цієї автівки згодом вийшли супроводжувати нардепа від «Слуги народу» Семінського, котрий приїхав на засідання Чернігівської міської ради. Народний депутат на початку засідання попросив слово. Але люди в залі відреагували на його промову свистом і криками «Ганьба».

До мікрофона підійшли дві жінки, у яких були питання до народного обранця Семінського, який представляє Чернігів у Верховній Раді. У цій розмові йому згадали скандал зі спусканням шин на виборах та секс-переписку на засіданні парламенту зі співробітницею фірми, власницею якої є його дружина, і використання охорони за державний кошт. Це не те, чим мають займатися народні обранці, наголосили йому виборці.

«В парламент вас избирали люди и вам платят зарплату. На каком основании вы на сессии 15 декабря сидели в рабочее время и на заседании смотрели в своем телефоне дорогие автомобили? Потом вы надели наушники и стали участвовать в авто конференции».

На питання він відповів, що це не заважало йому брати участь у засіданні ради.

Олег Семінський, нардеп: «Я не придбував автомобіль. Мені хтось забороняє дивитися фотки автомобіля, чи що? Я в автомобільному бізнесі».

Семінський замість відповіді про держбюджет, почав говорити про те, що, мовляв, у Чернігові в кілька разів завищена ціна на тротуарну плитку. На що міський голова Атрошенко, доручив юридичному відділу готувати позов до суду.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Будь ласка, підготовте судовий позов до депутата Семінського з приводу останньої його заяви. Хай він в суді розкаже про ціну плитки і в скільки разів вона завищена».

Депутати міськради попросили Семінського не перетворювати сесію на громадську приймальню. І він покинув залу. Разом з ним приміщення муніципалітету покинула і його поліцейська охорона.

На початку засідання колеги також привітали Дмитра Митрофанова, депутата від партії «Рідний дім», зі здобуттям пояса WBO Oriental.

Під час засідання міський голова також ще раз доручив Управлінню освіти підготувати варіанти, як повернути дітей на навчання до шкіл після локдауну.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Доручення до Білогури, ще раз подивитися, чи ми йдемо на 100% очне навчання для всіх учнів 5-11 класів, чи все-таки ми зробимо половина на половину, тобто половина навчання – по тижню – буде відбуватися очно, половина дистанційно».

Цього дня депутати затвердили понад 30 питань, серед них і бюджет міста на 2021 рік.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сесія, Олег Семінський, «Дитинець»