GOROD.cn.ua

Миколай на колесах: у переддень 19 грудня дідусь-чарівник об'їздив усі мікрорайони і привітав малечу

 

7:30 ранку і в резиденції Дідуся приготування йдуть повним ходом. Традиційне вбрання, торба з гостинцями і буквально за кілька хвилин Святий Миколай помчить містом, аби занурити його жителів у справжнє диво.Святий Миколай:
«Це радість для дітей, для дорослих. Миколай також асоціюється з посмішкою, з радістю, з подарунками».

Цьогоріч ділитися усім цим Миколай зі своїми помічницями вирушає не на санях, а на колесах, в ексклюзивному авто потязі.

Так як Чернігів стратегічно розділений на мікрорайони, маршрут Дідуся розробляли таким чином, щоб охопити з десяток локацій у різних частинах міста. Насамперед, де є навчальні заклади та проживає багато дітей. І перша зупинка – сквер Богдана Хмельницького, неподалік 3-ї школи.

Святковий марафон, який стартував зі світанком у центрі продовжився у 10-му дитсадку на Шерстянці. Тут Миколай – це символ доброго чарівника та здійснення найзаповітніших мрій, у якого кожен вірить усім серцем і з року в рік чекає понад усе.

За легендою чудотворець насправді жив на землі і весь свій вік допомагав людям. А щоб міг продовжувати свої благодійні справи і надалі, йому дозволили раз на рік спускатися з небес.

І хоча, діти зізнаються, що не завжди поводяться добре, вони намагаються бути чемними, допомагати. І сподіваються, що Миколай помітить їхні старання і залишить тихенько десь у будинку свій подарунок.

Цікаво, що на своє диво, яке може статися не обов’язково 19 грудня, а й у будь-який інший день, надіються навіть дорослі.

Як повідомляють в Управлінні культури, незважаючи на всі перешкоди і виклики цього року, ми не маємо забувати про наші традиції і сімейні цінності. І організований марафон Миколая на колесах – це приклад того, як звичне усім свято може стати ще більш хвилюючим та душевнішим.

Олександр Шевчук, начальник Управління культури та туризму: «Ця мізансцена зробить настрій, відкриє двері в новорічну казку, яка починається традиційно зі свята Святого Миколая. І тому, я вважаю, що ми не втратили цього року, ми переформовувались. І все одно ми будемо святкувати і давати радість дітям в цей святковий, урочистий день».

Впродовж дня Миколай із піснями, руханками, а також солодкими гостинцями побував на Шерстянці, Масанах, ЗАЗі та у житлових забудовах по вулицях Бєлова, Толстого та Побулотка. Останньою точкою стала Красна площа, де у вечері з увімкненою ілюмінацією поспілкуватися з дідусем могли усі охочі.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День святого Миколая, привітання, діти, «Дитинець»