GOROD.cn.ua

У 2 школі Чернігова запустили 21-марафон «Рухайся активно, живи позитивно»

 

Три прості вправи 21 день.

У Чернігові стартував Всеукраїнський марафон «Рухайся активно, живи позитивно». Розпочали його в 2-й школі учні та учениці 7 класу. Ініціатива була для школи у всеукраїнську.Оксана Коваленко, класна керівниця 7Б класу школи №2: «Через 21 день точно якась кількість дітей зрозуміє, що без спорту, без фізичної активності, вже не може. І ось це головна мета. Перемогти лінь, перемогти недостачу фізичної активності – це ініціатива нашої найкращої школи №2».

Аби зацікавити якомога більше дітей і показати особистий приклад, вправи демонструють спортсмени та спортсменки. А ще заохочувальні подарунки від Національного олімпійського комітету. Цей челендж приурочили також до 30-річчя НОК.

В Управлінні освіти наголошують, такі акції просто необхідні в умовах обмеженої рухливості дітей. Це тільки початок, а до челенджу долучаться й інші.

Тепер продемонстровані вправи учасники та учасниці мають виконувати щодня. Відеозвіти викладати в соцмережі з трьома хештегами: марафон 2 школа, олімпійський челендж та 30 років НОК.

Національно-олімпійський комітет також передає виклик 25 українським осередкам, аби залучити якомога більшу кількість дітей.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: марафон, фізичні вправи, спорт, НОК, «Дитинець»