GOROD.cn.ua

Перший сніг та морози: наскільки готове комунальне «АТП-2528»?

 

Лічені дні до календарної зими, і комунальне АТП-2528 звітує про свою готовність до її викликів.Зважаючи на мінусову температуру, що утримується вночі впродовж останнього тижня, дощ і мокрий сніг у будь-який момент можуть перетворитися на ожеледицю та перші замети. Працівники ж і техніка, за словами керівника підприємства, за потреби ліквідують усе вчасно.

Руслан Волок, начальник КП «АТП-2528»: «Пісчано-сольова суміш заготовлена – майже 11 тисяч тонн, солі – майже 1,5 тисячі тонн. Також підписані контракти та договір з компанією, яка постачає нам сіл. Тому проблем немає».

Нинішній запас на складах – це залишок минулого року. Якого в повній вистачить на початок сезону і підтримання вулиць у чистоті.


Втім, у зв’язку з ліквідацією районних у місті рад, роботи у чергових груп цьогоріч побільшає.

Руслан Волок, начальник КП «АТП-2528»: «За останні декілька років ми логістично вивчили всі маршрути в місті. На сьогодні ми чистимо від снігу 119 вулиць. Але в цьому році нам буде добавлено приватний сектор».

Єдина проблема, що з року в рік залишається у співробітників підприємства і на які постійно наголошують комунальники, це покинуті уздовж дороги автомобілі, що є перешкодами для спецтехніки.

Руслан Волок, начальник КП «АТП-2528»: «Тому користуюся нагодою і ще раз звертаюся до автовласників, будь ласка, не залишайте автомобілі в нічний час на узбіччі автомобільних доріг на автострадах. Це дуже сильно заважає в прибиранні міста».

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: прибирання снігу, зима, комунальники, АТП-2528, Руслан Волок, «Дитинець»