GOROD.cn.ua

19 вересня вносяться зміни в схему руху 33 маршруту. Так хочуть з'єднати ЗАЗ з 2 міською лікарнею

З 19 вересня вносяться зміни в схему руху 33 автобусного маршруту.Олександр Рижий, начальник Управління транспорту ЧМР: «Він буде рухатися від перехрестя вулиці Кільцевій з вулицею 1 Травня, по вулиці 1 Травня, по вулиці Генерала Бєлова і далі до своєї кінцевої – Епіцентр. Тобто ми ні в кого нічого не забираємо. Була пропозиція залишити 30 маршрут, який, в зв’язку з перекриттям вулиці Доценка, зараз їздить через Другу міську лікарню. Але, якщо ми залишимо 30 маршрут, то ми залишимо мікрорайон Пухова без транспортного сполучення. Проаналізувавши, вивчивши всі звернення, які були і до цього, було прийнято рішення внести зміни в діючий 33 маршрут».

Як покращити транспортне сполучення мікрорайону ЗАЗ із Другою міською лікарнею, в Управлінні транспорту міста думали вже давно. Аналізували звернення і зараз з’явилась можливість це зробити


Кількість транспортних засобів на маршруті збільшиться. Управління транспорту міста також вивчає можливість збільшення громадського транспорту в мікрорайоні ЗАЗ. Особливо, як вивезти людей звідти в центр у пікові години.

Олександр Рижий, начальник Управління транспорту ЧМР: «Зараз розглядається можливість, вивчається запровадження нового тролейбусного маршруту. Вивчається пасажиропотік, вивчаються години пік. Де буде проблематика, ми над цим працюємо. Але, я ще раз скажу, що на 33 маршруті буде збільшено кількість транспортного засобу, тобто вони покращить і цю проблему, яка є на ЗАЗі, тобто це можливість виїхати людям в центральну частину міста».

Наразі ж Управління транспорту тільки досліджує пасажиропотік. Всі дані ляжуть в основу прийняття рішення.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: транспорт, 33 маршрут, Олександр Рижий, «Дитинець»