GOROD.cn.ua

Новгород-Сіверський відзначив день міста

Відкриття пам’ятного знака «Я люблю Новгород-Сіверський», матч ветеранів футбольних команд «Десна» та «Віть» і покладання квітів до пам’ятників захисникам, що загинули під час Другої світової війни. Так відзначили день міста у Новгороді-Сіверському. Від концерту за участі зірок української естради, який планували спочатку, відмовились через ситуацію з ковід-19, сказав Суспільному міський голова Олег Бондаренко.Біля монумента Богдану Хмельницькому відкрили новий пам’ятний знак - «Я люблю Новгород-Сіверський». Довжина – 7 метрів. Висота – 2. Вночі нова фотозона буде підсвічуватись.

«Хтось казав на в’їзді в місто поставити цей знак, хтось - в парку, хтось – на місці колишнього пам’ятника Леніну, скільки людей стільки й думок. Центральна вулиця міста, вулиця Шевченка, з усіх сторін вона є проїзною і пішохідною – це стосовно того, чому саме тут встановили цей пам’ятний знак», - пояснює Новгород-Сіверський міський голова Олег Бондаренко.

Обійшовся пам’ятний знак міському бюджету три тисячі гривень, сказав Олег Бондаренко – стільки коштував матеріал. Фотозону створював працівник комунального підприємства Сергій Машковець. Каже, працював над нею у вільний від роботи час.

«Робив місяця три-чотири, бо це ж не те що став і роблю. А був час займався.»

Покладанням квітів до пам’ятників вшанували захисників, що загинули під час Другої світової війни.

День міста відзначають в день звільнення Новгорода-Сіверського від нацистів.

На центральному стадіоні провели товариський футбольний матч.

Грали ветерани чернігівської «Десни» Чернігів та місцевої команди «Віть».

На цьому святкування дня міста завершилось. Традиційне святкування з виставками та концертами відмінили. В місті є люди, які мають підтверджений діагноз COVD-19, пояснив Олег Бондаренко.

«На день міста ми планували запросити відомих артистів. Це мав бути або Скрипка, або Федишин, були думки запросити Руслану. Але Коронавірус вніс свої корективи.»

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День міста, Новгород-Сіверський, Олег Бондаренко, UA: Чернігів