GOROD.cn.ua

Спільною руханкою Чернігів долучився до всеукраїнського олімпійського уроку

Спільною руханкою Чернігів традиційно долучається до всеукраїнського олімпійського уроку. Цього дня на стадіоні «Юність» сотні вихованців і вихованок спортивних шкіл, легенди національної та світової арени, а також ветерани нашої спортивної історії. Своїм особистим прикладом вони доводять, що рух і постійне прагнення стати кращими – це навіть не спосіб, а саме життя.Спорт – це не сукупність перемог і поразок, а насамперед наполегливість, витримка і щоденна робота над собою. Інколи навіть не однієї людини, а всієї команди.

Відчути на собі унікальність кожного виду спорту і одразу ж записатися до тої чи іншої секції, або ж просто поспілкуватися зрідненими у цій справі людьми, на стадіоні могли усі охочі.

Впродовж останніх 4 років спортивна галузь є однією з пріоритетних для міста і на її розвиток постійно виділяються кошти міського бюджету. Зокрема, капітально ремонтуються спортивні школи, оновлюється їх інфраструктура та обладнання, будуються баскетбольні та футбольні майданчики і відновлюють спортивні зали у загальноосвітніх школах Чернігова.

У планах міста втілити проєкт сучасного палацу спорту, що також сприятиме особистому росту спортсменів та новим досягненням.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: стадіон Юність, спорт, всеукраїнський олімпійський урок, «Дитинець»