GOROD.cn.ua

Яскраві мурали – замість старих стін!

У чернігівській школі №1 триває капітальна реконструкція баскетбольного майданчика. Це буде перший в місті сучасне спортивне поле зроблене з дотриманням усіх міжнародних стандартів.Представники підрядної організації виконали понад 60% робіт. Залили бетонну основу, під яку робитимуть нове покриття, встановили 3 баскетбольні кільця та стовпи освітлення. Майже готова доріжка, де стоятимуть глядацькі трибуни.

Днями встановлять огороджувальний паркан і роздягальню. До фінішу залишається зовсім трохи.

Роман Плеканчук, представник фірми підрядника: «До кінця тижня ми закінчуємо з бруківкою. Починаємо встановлювати паркан. Роздягальну і трибуни почнемо встановлювати десь в 20-х числах. До 1 вересня ми всі роботи виконаємо. Зараз підходить строк висихання бетону, тому на наступному тижні ми приступимо до монтажу резинового покриття».

Прикрасять і стіни біля оновленого майданчика. На цьому місці висітиме великий банер. Його макет наразі узгоджується. Планується, що він буде у спортивній тематиці, із зображенням баскетбольних гравців.

Облаштують і інші стіни навколо поля. Їх прикрасять кольоровими муралами. У школі навіть оголосили конкурс на кращий ескіз. Долучитися до нього можуть усі бажаючі.

Ольга Шелест, директор Чернігівської спеціалізованої ЗОШ №1:
«Було багато ідей. Врешті-решт вирішили, що це буде місце для молоді, тому нехай молодь міста залучається до цього процесу. Ми вирішили оголосити конкурс. Він триватиме до 21 серпня. В першу чергу запрошуємо прийняти участь в конкурсі учнів нашої школи, випускників. Але всі-всі громадяни Чернігова можуть долучитись до цього конкурсу. Присилайте на адресу школи свої ескізи муралів».

Тематика малюнків може бути різною. Переможців обиратимуть напередодні 1 вересня. Свої ескізи дирекція школи прохає надсилати на електронну адресу Chernigiv01@gmail.com. Обіцяють, що переможці власноруч розфарбують свої творіння.

Остаточно завершити ремонт спортмайданчика і дати нове життя старим непривабливим стінам планують вже до середини вересня.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школа №, мурал, спортивний майданчик, «Новий Чернігів»