GOROD.cn.ua

Чернігівці вірять у дружбу

30 липня у світі відзначають одне з наймолодших свят в календарі – Міжнародний День дружби. Рішення про його проведення генеральна асамблея ООН ухвалила тільки у 2011 році. Це свято покликане зміцнити дружбу між всіма людьми та показати, на скільки вона важлива.Чернігівці вірять у справжню дружбу.

«Людина повинна мати справжнього друга. Справжній друг може завжди підтримати, тобто він рятує від депресії, доповнює твій внутрішній світ».

«Якщо казати про справжнього друга, то це скоріш за все моя мама. Найсправжнійший друг для мене, який тільки є. Завжди підтримає, дасть пораду, ніколи не нашкодить мені. Мені пощастило з цим».

«У меня есть несколько друзей, которые реально надежные, как автомат Калашникова. Когда ты обращаешься к ним, они всегда тебе помогу. Но друзей мало, очень мало».

«У меня была подруга. Мы с ней дружили с 6 класса еще на дальнем востоке. Сейчас ее уже нет, она недавно умерла. Дружили всю жизнь. Когда у нас бывали какие-то недоразумения, она очень сильно переживала из-за этого, и я также».

«Я вірю в справжню дружбу, тому що дружба – це одне з найголовніших, що є у житті людини. Люди взагалі в наш час дуже багато приділяють собі уваги, а про друзів забувають. Треба цінувати дружбу, тому що дружба існує. Всіх з Днем друзів».

Дружба у житті людини відіграє важливу роль. Вміння дружити і цінувати дружбу закладається з дитинства і вдосконалюється протягом всього життя. Для нас вона життєво необхідний вітамін, який допомагає бути успішним і цікавим.

Хлопці Олексій та Табрис товаришують вже багато років. Саме Табрис став першим другом Олексія, коли той приїхав з іншого міста до Чернігова. Олексій дружбою пишається, каже без підтримки було б складно у чужому місті.

«Это такая же поддержка, как в своем времени семья».

Слова товариша розчулили і Табрис побажав другу дещо з нагоди свята.

«Всегда быть опорой, всегда поддерживать друг друга – и в хорошие, и в плохие моменты».

Дружбу можна легко втратити і знайти знов. Але якщо знайти її справжню, людина стає щасливою.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День дружби, опитування, «Новий Чернігів»