GOROD.cn.ua

Знову 100: вартість проїзду у маршрутках Чернігів-Київ повернулась до старої ціни

Вартість проїзду у маршрутках Чернігів-Київ збільшилась на 20 гривень. Ціна у 80 гривень за квиток у трьох найбільших перевізників протрималася трохи більше тижня. Як пояснив Суспільному PR-менеджер компанії «Mcbus» Роман Шульга, стару ціну повернули, бо тариф 80 гривень був для них економічно невигідним.Чернігів, зупинка київських маршруток біля McDonald’s. Нині проїзд до Києва звідси коштує 100 гривень. До старої вартості проїзду перевізник повернувся через тиждень після того, як вартість квитка знизили до 80 гривень.

«З такою тенденцією ми просто будемо вимушені скорочувати працівників, що недопустимо в даний час.»

Зі слів PR-менеджера компанії «Mcbus» Романа Шульги, навіть 100 гривень для перевізника збиткова ціна.

Пояснює це тим, що курс долара зростає, росте і ціна на запчастини для авто, дорожчає їх амортизація. Через це – вимушені підіймати ціну.

Перевізник Володимир Коваленко – його маршрутки ходять від колишнього кінотеатру «Дружба», у телефонній розмові повідомив Сусільному, що це була тимчасова акція, і зростання ціни – логічне. Тиждень тому він у коментарі Суспільному говорив, що ціна квитка у 80 гривень для них рентабельна.

Пасажири ж до повернення старої вартості проїзду ставляться так.

«З Києва маршрутки по 80 є, вони возять. А ось з Чернігова чомусь один і той самий шлях не хочуть», - розповіла Софія Стародуб.

Організацією міжобласного маршруту Чернігів-Київ-Чернігів займається Міністерство інфраструктури України, сказала Суспільному Тетяна Романова, членкиня транспортної ради. Відповідно, тариф на ці маршрути не регулюється державою і є вільним. Це означає, що перевізник самостійно може встановлювати вартість проїзду, на той чи інший маршрут.

Перевізник встановлює вартість згідно певної методики розрахунку тарифів на послуги пасажирських перевезень.

За словами Тетяни Романової, пасажири можуть звернутися до антимонопольного комітету та контролюючих органів із скаргою, щоб вони перевірили ціну згідно з методикою.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: маршрутка, Київ-Чернігів, вартість квитка, UA: Чернігів