GOROD.cn.ua

Посадовці отримали на горіхи

Своє незадоволення роботою деяких керівників Владислав Атрошенко висловив під час щотижневої наради.Місто потрібно постійно інспектували і чітко розуміти, які недоліки потребують негайного виправлення.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Я не можу добитися цього від вас. Літо, літній період, всі на раслабоні. Вихідні. Все нормально. Ситуація нормальна. Мене це не дуже влаштовує. Беріть собі в план, зонуйте місто, зонуйте по районах. Виїхали на машині тихенько, проїхали, щось побачили, вийшли з машини, пішли подивилися. Пішли навколо подивилися».

Директор КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко отримав вказівку від мера, перевірити всі дороги, аби розуміти, де прокладені аварійні комунікації, де є просадка асфальтного покриття і вчасно виправляти ситуацію.

Були запитання щодо ремонту дороги і до головного комунальника міста.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «У мене питання щодо поточного ремонту Кордівської від школи мистецтв до фонтанів. Можна це пришвидшити? Літо закінчується, там люди ходять тисячами. Коли ви зробити, що вам для цього потрібно?».

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ ЧМР: «Найближчим часом зробимо».

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Найближчий час – це яка дата?»

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ ЧМР: «Ми закінчимо Мстиславську і перейдемо на Кордівську».

По вулиці Рокоссовського потрібно скосити траву і надавати певної форми зеленим насадженням, а саме, кущам, які там є, аби вони мали привабливий вигляд.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Кущі різної висоти, різної форми. Такого бути не може. Якщо ці рослини висаджені помилково, значить їх треба пересадити. Або їх треба привести до якоїсь стандартної форми».

Території в школах і садочках також необхідно привести до ладу, зауважив мер, і гілля прибирати вчасно.

Крім того, потрібно негайно докласти плитку на ділянці дороги по вулиці Рокоссовського.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Вы можете мне объяснить почему там дыра 2 метра и она не заложена. Центр города. Есть разумное объяснение этим вещам».

Інше питання, освітлення П’ятницької церкви. Храм вночі повинен бути підсвіченим.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Питання тільки одне, чому я вам повинен це казати. Тому що ви живете так, як вам зручно. Ви відпочиваєте так, як вам зручно. Ви працюєте тоді, коли вам зручно, а не так, як треба і як це потрібно, і не стільки, скільки потрібно».

Керманич міста поцікавився у керівників ЖЕКів, яка зараз ситуація із заборгованістю населення за надані ними комунальні послуги. По КП «Деснянському» мешканці розрахувалися на 98%, у ЖЕКа №10 в травні було 104% проплати, у червні вже 95%, ЖЕК №13 – 103 та 104% за аналогічний період. Тут з боржниками борються активно.

Ольга Рогова, начальник КП «ЖЕК-13»: «У цьому році ми оформили 94 позови до суду і відшкодували 173 тисячі».

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко вкотре нагадав комунальникам, що з населенням треба працювати, аби люди розуміли важливість своєчасного розрахунку.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нарада, Владислав Атрошенко, комунальники, «Новий Чернігів»