GOROD.cn.ua

У Чернігові відремонтують дві спортшколи за 7,5 мільйонів гривень

Замінять вікна, відновлять фасади, відремонтують дах і спортивні зали. До жовтня завершать ремонт будівель на стадіоні «Юність» у Чернігові, де розташовані дві спортшколи. Як сказав голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко, також в планах – відкрити музей імені Андрія Ярмоленка. Роботи проводитимуть в рамках програми «Велике будівництво» і витратять на це 7,5 мільйонів гривень.Стадіон «Юність» у Чернігові. Першу чергу будівництва, а саме реконструкцію стадіону і трибун, завершили торік в листопаді – за 4 місяці до старту «Великого будівництва». На виконання цих робіт пішло майже 54 мільйони гривень.

Цього року в рамках «Великого будівництва» ремонтуватимуть саме приміщення спортшколи. На це витратять 7,5 мільйонів гривень.

«Ми розпочали другу чергу, це безпосередньо реконструкція, ремонт самої спортивної школи, тобто будівлі», - сказав голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко.

На території «Юності» дві спортшколи – це спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу «Юність» та обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа. Заступниця директора спортшколи «Юність» Оксана Онищенко каже: приміщення нині у незадовільному стані.

За її словами, в рамках реалізації проекту буде проведено благоустрій території перед школами та проведено ремонт фасаду КДЮСШ і ремонт переходу, який з’єднує школи.

Територію вздовж проспекту Перемоги планують викласти бруківкою та зробити під’зд до стадіону. Будівлю спортшколи «Юність» також відремонтують. Окрім косметичних робіт тут необхідний ремонт даху та стічної системи. А всередині планують облаштувати музей футболу.

Також в спортшколі відремонтують спортивні зали, а саме - зробити косметичний ремонт та замінити вікна на пластикові. Всі ці роботи мають виконати у жовтні.

Нині ж на території стадіону облаштовують ще одне тренувальне поле. Гроші на це школа отримала від трансферу Андрія Ярмоленка до дортмундської «Борусії», сказала Оксана Онищенко.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонт, спортшкола, UA: Чернігів