GOROD.cn.ua

Два автомобільних мости відремонтують в селах Дегтярівка та Кудлаївка Новгород-Сіверського району

Два автомобільних мости відремонтують в селах Дегтярівка та Кудлаївка Новгород-Сіверського району. На це витратять понад 6 мільйонів гривень з держбюджету. Про це Суспільному повідомила прес-секретарка управління капітального будівництва області Олена Костриця.В Дегтярівці ремонт вже завершують, роботи на мосту під Кудлаївкою розпочнуть в кінці липня.

Автомобільна переправа через струмок біля села Дегтярівка. Струмок висох, але залишився стічний рів. Старий міст демонтували повністю – на його місці нова конструкція. Оновлена переправа зможе витримувати більші навантаження - пропускати вантажівки вагою до 30 тон. Основа мосту вже завершена.

Зі слів працівника Валерія Онопрієнка, в подальшому планується вкладання асфальтобетону, зміцнення пішохідного проходу і укріплення берегів струмка.

За кілька кілометрів по дорозі, біля села Кудлаївка - міст через річку Малотеч. Він - аварійний. І вже провалювався.

«Було річку видно. Я своєю машиною до тещі їздив, так боявся їздити», - розповідає місцевий житель Олександр Чмихун.

Після завершення ремонту мосту в Дегтярівці, наприкінці липня, розпочнуть роботи на аварійному мосту під Кудлаївкою. Там проведуть демонтаж та заміну зношених частин конструкції.

«Там заплановано: ремонт залізобетонних паль, прогонових металоконструкцій, влаштування гідроізоляції, оновлення асфальтобетонного покриття і влаштування тротуарів.»

На капремонт мосту в Дегтярівці витратять 2,5 мільйони гривень з держбюджету. Сума, яка прописана на ремонт мосту в Кудлаївці – три мільйони 750 тисяч гривень. Під Кудлаївкою міст планують повністю відремонтувати не пізніше 31 серпня.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: автомобільний міст, Новгород-Сіверський, ремонт, UA: Чернігів