GOROD.cn.ua

Як чернігівці оцінюють роботу парламенту і безпосередньо обранців від нашого регіону?

Перша річниця роботи новообраного парламенту України минає 29 серпня. Напередодні цієї події у ЗМІ триває обговорення результатів роботи народних депутатів України.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Такого шансу ніколи не було в історії. В Україні сконцентрована вертикаль влади, Президент, монобільшість – 254 депутати, шикарні можливості».Як чернігівці оцінюють роботу парламенту і безпосередньо обранців від нашого регіону? На запитання, чи знають вони народних депутатів, які представляють інтереси області та міста у Верховній Раді України і що вони зробили за цей час для регіону, отримали наступні відповіді.

«Хто був у нас на останніх виборах? Мабуть, не пам’ятаю».

«Ні».

«Знаете почему я их не знаю? Они настолько быстро меняются и практически они ничего хорошего не приносят».

«Не знаю я, что они делают, но что-то ж делают. Видите, Чернигов у нас преобразился, но это заслуга нашего мэра».

«Що зробили? Забрали бюджет у міста. А так, більше нічого не знаю, що вони зробили для міста».

«Деякі з них не походять з Чернігівщини, тобто вони балотувалися з наших округів виключно для того, щоб пройти в Раду, тому можливо їх не дуже хвилює, що саме відбувається в Чернігівщині».

На оперативній нараді Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко публічно закликав усіх народних депутатів Верховної Ради України від Чернігівщини прозвітувати про зроблене за рік для області та Чернігова.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «В парламенті область представляють 7 народних депутатів України. Це потужна сила. І я попросив кожного з них прозвітувати, що зроблено для Чернігівщини за рік роботи у Верховній Раді України».

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: опитування, Верховна Рада, депутати, «Новий Чернігів»