GOROD.cn.ua

Гуртожиток «Чексілу» залишився без гарячої води через борги компанії перед тепловиками

Гарячу воду у мікрорайоні на вулиці Ушинського відключила фірма «Технова» через борги гуртожитку підприємства «Чексіл». Це той самий будинок під номером 6, який минулого листопада відключали від теплопостачання. Будівля належить «Чексілу», люди за комунальні сплачують підприємству, воно ж має розраховуватися з надавачами послуг, однак цього не робить.Мешканці гуртожитку на вул. Ушинського 6 не дають потрапити працівниками «Технови» у підвал. Вранці від гарячого водопостачання відключили цей та ще декілька будинків мікрорайону через борги саме цього гуртожитка. Тепловики намагаються потрапити в середину, аби поставити спеціальне обладнання, яке обмежить постачання води тільки сюди.

Цей будинок перебуває на балансі підприємства «Чексіл». Минулого листопада його мешканці вже лишалися без опалення. Причини відключення – ті самі.

«За реквізитами, гроші йдуть на «Чексіл». Вони мають платити всім іншим сферам: за воду, газ, опалення і т.д. Але наші гроші невідомо куди надходять», - каже мешканка гуртожитку Людмила.

Заступник гендиректора ТОВ «Технова» Вадим Ніколаєв розповідає, що ТОВ «Чексіл» використовує гроші не за призначенням.


«Вони це визнають, кажуть, нам це вигідно, кожен місяць ми маємо певну суму, яку можемо використовувати.»

За словами заступника директора «Технови» Вадима Ніколаєва, наразі борг будинку за гарячу воду складає 679 тисяч гривень.

Вадим Ніколаєв каже, із керівництвом «Чексілу» постійно листуються, мають рішення суду про стягнення боргу. Люди запрошували їх і на місце подій. Ніхто не з’явився. А без посередництва «Чексілу» люди не можуть укласти договори з «Техновою».

Ми намагалися зв’язатися із директором «Чексілу» Мірко Ванджі. За телефонами, вказаними на сайті компанії слухавку не знімають.

Аби розібратися із ситуацією, люди спочатку викликали поліцію. Потім вишикували у живий щит дітей. Врешті тепловики все ж потрапили до підвалу та встановили потрібне обладнання. Воду решті мікрорайону підключили після обіду. У гуртожитку постачання відновлять, щойно борг почнуть гасити.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: гуртожиток, Чексіл, гаряча вода, UA: Чернігів