GOROD.cn.ua

Минулого року мешканці Чернігівщини на продукти харчування витрачали майже 5 тисяч гривень

 

Мешканці Чернігівщини на продукти харчування витрачали минулого року майже половину місячного бюджету. У грошовому еквіваленті це майже 5 тисяч гривень щомісяця.Розподіл витрат середньостатистичної родини на закупівлю харчів, згідно з проведеним дослідженням, розподілявся наступним чином:


Добова вартість харчування на людину в середньому складала 85 гривень.

Щомісячно у 2019 році одна особа у родині споживала: 23 яйця; майже 20 кг молока та молокопродуктів; 10 кг овочів і баштанних; майже 10 кг хліба та хлібопродуктів; 7,7 кг картоплі, майже 6 кг м’яса, м’ясопродуктів та сала; 4,5 кг фруктів, ягід, горіхів та винограду; 3,7 кг цукру та меду; 2 кг риби та рибопродуктів; майже стільки ж олії та рослинних жирів.

Порівняно з 2018 роком дещо зменшилося споживання картоплі, молока, молокопродуктів і масла. Збільшилося споживання риби і рибопродуктів, фруктів, ягід, горіхів та винограду, овочів і баштанних, цукру та меду, олії та інших рослинних жирів, яєць, м’яса, м’ясопродуктів та сала.

Споживання хліба і хлібних продуктів залишилося на рівні попереднього року. Інформує головне управління статистики Чернігівської області.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: харчування, витрати, споживання, статистика, «Новий Чернігів»