GOROD.cn.ua

З 29 червня на два місяці перекривається рух по вул. І.Мазепи. Як курсуватиме громадський транспорт?

У Чернігові на 2 місяці обмежать рух вулицею Івана Мазепи на перехресті з новою дорогою, яку прокладають до житлового району по вулиці Текстильників.Від понеділка, 29 червня, і до 31 серпня тут облаштовуватимуть коло, аби в майбутньому розвести транспортні потоки з кількох мікрорайонів.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ: «Ми плануємо перекрити вулицю та виконати повністю роботи. Там буде перекладатися і колія для руху по колу, і буде облаштовано рух по колу на цій ділянці, також буде закінчено роботу по прокладанню тисячного колектору зливової каналізації, буде копатися котлован глибиною 5 м. Тобто перелік робіт дуже великий».

У зв’язку з перенесенням тролейбусних ліній, під час ремонтних робіт електротранспорт цим шляхом не курсуватиме.


Олександр Рижий, начальник Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку: «Тролейбуси №4 та №7 будуть рухатись до кінцевої зупинки вокзалу. До «Хімволокно» вони не будуть їхати, тому що немає технічної можливості. Тролейбусний маршрут №8 буде рухатись до вулиці Кирпоноса – по вулиці П’ятницькій, на проспект і далі на Кирпоноса, буде виїжджати на Товстого, і далі за своїм маршрутом від Катерининської церкви».

Натомість автобуси та маршрутні таксі рухатимуться таким чином, щоб тимчасово компенсувати відсутність чи скорочення тролейбусних маршрутів.

Олександр Рижий, начальник Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку: «35 та 17 маршрут буде продовжений – від вулиці Індустріальної до зупинки «Хімволокно». Також вносяться зміни в маршрут №36С та 47. Це дачні маршрути. Вони будуть теж продовжені до залізничного вокзалу, щоб людям на тролейбусах була можливість доїхати до цих маршрутів. Також вносяться зміни в 41-й маршрут. Він буде від «Хімволокно» продовжений до вулиці Індустріальної».

За словами Олександра Рижого, для приватних автомобілів об’їзд перекритої ділянки організують вздовж колишнього КСК та вулицею Ушинського. Чернігівців просять із розумінням поставитися до незручностей. Адже дорога до мікрорайону Шерстянка і організація транспортної розв’язки на Івана Мазепи, важливий об’єкт для тисячі мешканців та інфраструктури міста загалом. За попередніми підрахунками пряме сполучення дозволить економити близько 6 км та щонайменше 15 хвилин.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: перекриття руху, вулиця Мазепи, транспорт, «Дитинець»