GOROD.cn.ua

У Чернігові нагородили фіналістів та переможців 5-го конкурсу журналістських робіт «МедіаЧе»

У Чернігові відзначили кращі роботи медійників області.На 5-й конкурс журналістських матеріалів «МедіаЧе» подали 78 робіт від 27 авторів та авторок. Це тексти, телесюжети та відеоматеріали.

Оксана Стельмах, директорка департаменту інформаційної діяльності та комунікацій ОДА: «Основна мета – зібрати найкращих з кращих, нагородити кращих журналістів, професійно їх підтримати».

Перш ніж отримати відзнаку, роботи проходять тривалий етап відбору. Спершу їх оцінює оргкомітет конкурсу. Враховуються актуальність та значущість матеріалу, володіння словом, дотримання журналістських стандартів, тощо. Далі оцінка від незалежного експертного журі.


До фіналу потрапили 12 робіт, що зачіпають важливі теми життя регіону та розповідають історії про непересічних мешканців Чернігівщини.

Переможців та переможниць конкурсу визначали у декількох номінаціях: «Голос спільноти», «Молодь Чернігівщини», «Дякуємо медикам», «Чернігівщина патріотична» та «Реформи на Чернігівщині».

Чернігівським телевізійникам також вручили грамоти від Національної ради з питань телебачення і радіомовлення в області.

Традиційно відзнаку «МедіаЧе» вручають до Дня журналіста».

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «МедіаЧе», журналісти, конкурс, «Дитинець»