GOROD.cn.ua

Лише чверть дітей привели до дитсадка

Руханки під музику, ігри, естафети, розваги, - так зустріли своє свято вихованці чернігівського дошкільного навчального закладу №21 «Дзвіночок». Саме 1 червня у Міжнародний День захисту дітей відновили свою роботу дитячі садочки.Наталія Осташкова, завідувачка чернігівським ДНЗ №21 «Дзвіночок»: «Сьогодні свято у нас незвичне. В таких умовах, в масках ми ще ніколи не зустрічали свято. Але все рівно всі співробітники відчувають, що це свято. Всі принесли з дому мобільні колонки, щоб зробити дітям якийсь звуковий святковий супровід».

Епідситуація в країні дозволила зробити чергове послаблення карантину і в дошкільних установах. Але з певними умовами.

Перед воротами цього садочка для батьків співробітники закладу фарбами написали «Стоп». Адже їм далі неможна, каже Наталія Осташкова. Вже о 8-й ранку вихователі перевіряли дітей.

Наталія Осташкова, завідувачка чернігівським ДНЗ №21 «Дзвіночок»: «На вході ми приймали дітей. Медична сестра проводила термометрію – всім вимірювала температуру. Дітки потім всі зі своїми речами йшли. Ми переробили графік повернення з прогулянки. Щоб діти не спілкувались один з одним і не стикалися, то кожна група по черзі з проміжком в часі повертається в групу і сідають снідати».

Наталія Осташкова каже, у дошкільному навчальному закладі виховується 129 дітей. Але 1 червня до садочка прийшли 32. Для них працює 5 груп. Кожна з них може прийняти не більше 5-6 малят. Працівники установи дотримуються усіх санітарно-гігієнічних вимог і забезпечені засобами дезінфекції та індивідуального захисту. Така форма роботи дозволяє запобігти коронавірусу і подарувати радість перебування дітей у садочку, запевняють вихователі.

За даними Управління освіти міської ради, загалом у Чернігові відвідують дитсадки понад 11 тисяч дітей. Очікувалося, що з 1 червня їх прийде близько 4,5 тисяч. Але у перший день до дитсадка повернулося лише 2548 малюків, переважно раннього віку.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дитсадок №21, Наталія Осташкова, «Новий Чернігів»