GOROD.cn.ua

Як додати яскравості місту?

 

Чернігів має стати яскравішим, а життя у ньому веселішим. Саме так Владислав Атрошенко говорив про ті завдання, які стоять перед міською радою та її структурними підрозділами.Мер на фоні будніх проблем помічає та радіє креативним проєктам, які реалізуються у Чернігові.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «При нашому похмурому житті, як класно виглядає скверик навпроти Макдональдсу. За те, що додумались посадити декоративний лук, дуже дякую. Ользі Вітковській дуже дякую, дякую, що вона працює в «Зеленбуді» і дякую, що вона є. Молодець».

Квітка декоративної яскравої цибулі, яку ще називають аліум, чудово доповнила той мурал, який додав скверику на Кирпоноса завершеності. Мешканці міста з Владиславом Атрошенком у цьому солідарні.

«Красота. Я всегда прохожу и любуюсь. Потому что очень красиво».

Яскравих муралів у Чернігові стане більше. До їх створення міський голова пропонує долучати креативних людей, а також дітей, аби вони пропонували свої ідеї. Найближча локація навколо оновленого баскетбольного майданчика біля 1-ї школи. Його за наполяганням міського голови добудують уже у цьому році.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Сучасні архітектурні форми в центрі 130-річного міста – це гаражі. І школа серед цих гаражів. Це маразм, але це реалії наші. Я просив би зробити якийсь тематичний класний мурал – і зліва, де стрітбольний майданчик, і об’єднати все це зв тильної сторони в єдину композицію».

На оновленому фасаді пологового будинку теж має бути яскравий мурал, наголошує Владислав Атрошенко. Кілька ескізів уже є. На цьому будівельному об’єкті міський голова побував минулого тижня і прийшов до таких висновків.

Має також з’явитися мурал на будинку 56 по вулиці Незалежності. Можливі і інші локації. При цьому фарбувати потрібно якісними та довговічними фарбами, наполягає міський голова.

Життя та позитиву Чернігову надаватимуть не тільки яскраві мурали, але й оновлені паркові зони та скверики. Плани як у зеленбудівців, так і у Владислава Атрошенка грандіозні. Уже цього року мають завершити проєкт озеленення біля Міського Палацу культури імені Радченка.

Наступного, хоча міського голову і лякають його фінансові перспективи, але проєкти з благоустрою у Чернігові продовжать втілювати.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Треба зробити нам трохи більше таких куточків, сквериків. Це і проситься зробити по місту. Ми плануємо зробити декілька років, але руки не доходять, скверик біля музичної школи на Гончій. Ми плануємо скверик біля магазину «Winetime». Треба завершити роботи на скверику біля будинку культури на Шерстянці».

Враховуючи досвід озеленення Чернігова, Владислав Атрошенко пропонує наступного року розробити програму з заміни старих дерев на нові.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Ми не можемо на вулицях прибрати старі, потужні, багаторічні дерева і посадити оці гілочки, із яких 20 років буде щось виростати. Треба садити більш серйозні дерева. Більш серйозне дерево це 8 і більше тисяч гривень. Іншого шляху немає. А місто повинно бути зеленим».

Чимало із озвучених на ранковій нараді ідей буде реалізовано у Чернігові уже цього року.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нарада, Владислав Атрошенко, благоустрій, «Новий Чернігів»