GOROD.cn.ua

Як відбуватиметься дистанційне навчання в школах Чернігова під час карантину?

Школи міста готові навчати учнів дистанційно.

В зв’язку з обмежувальними заходами весняні канікули в закладах середньої освіти перенесли на перший тиждень карантину. Протягом цього часу вчителі мали час підготувати всі матеріали та ресурси необхідні для дистанційного навчання. А з понеділка, 23 березня, у всіх школах міста стартує навчальний процес.На сайті міського управління освіти в розділі «Дистанційна освіта» розміщено гіперпосилання на сайти всіх шкіл міста. Перейшовши на адресу потрібної вам школи, можна обрати необхідний клас, а далі предмет.

Всі дистанційні уроки розроблені за тією ж схемою, що і очні. Якість отриманих знань обов’язково контролюватимуть та оцінюватимуть за допомогою тестів та спеціальних систем оцінювання, що доступні онлайн на платформах різних рівнів складності.

Для виконання завдань учням та ученицям ставитимуть чіткі часові рамки.


Додатково педагоги та їх вихованці, для роз’яснення тих чи інших тем, спілкуватимуться через групи в мессенджерах. З учнями та ученицями, які не мають можливості переглянути урок онлайн, вчителі комунікуватимуть особисто.

Наразі Міністерство освіти відпрацьовує показ відеоуроків, які планують додатково транслювати на регіональних телеканалах.

В Управлінні освіти наголошують, попри всі старання вчителів, для вдалої реалізації дистанційного навчання, повинні докласти зусиль і батьки.

Василь Білогура, начальник Управління освіти ЧМР:
«Якщо вони не допоможуть забезпечити, організувати це дітям, не допоможуть забезпечити контроль здобуття освіти, а покладуться на самоорганізацію і самосвідомість, то можуть бути не зовсім ті результати, на які всі ми сподіваємося. Тому педагоги докладають значних зусиль, і значною мірою успіх від цього всього залежить від батьків».

Нагадаємо, відповідно до постанови Кабінету Міністрів з 12 березня в Україні запроваджено тритижневий карантин, під час якого учням та ученицям заборонено відвідувати заклади освіти.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: навчання, школа, «Дитинець»