GOROD.cn.ua

Чому на Кільцевій і досі немає підземного переходу?

На вулиці Кільцевій повинен з’явитися підземний перехід. Це питання міський голова підняв під час погоджувальної ради 20 січня. Мова йде про район вулиць Кільцевої, Балицького та Багряного.У 2016 році виконком міської ради погодив детальний план забудови цієї ділянки, яка знаходилась в оренді у фірм «Топаз» та «Форест-3». Згідно з цього плану тут мав з’явитися житловий квартал з багатоповерхівками. Міський голова тоді дав доручення запроєктувати тут і підземний перехід.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Треба додати до цього проєкту підземний перехід. Це дорожче, але це буде безпековим рішенням, а також зручно».

Та перехід і досі не збудовано. Тож під час засідання погоджувальної ради міський голова дав доручення підняти документи щодо цих зобов’язань.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Підняти протоколи сесій, виконкомів, коли змінювалось цільове призначення землі під «Форест». Абсолютно ніхто, нікому не чинить ніяких перешкод, просто я прошу виконувати дані зобов’язання. А перед зміною цільового признання давалось чітке зобов’язання будівництва підземного переходу. Зараз я бачу намагання це все заговорити, начебто цього не було».

Також Владислав Атрошенко вже вкотре підняв питання сплати податків великими підприємствами. Як приклад він навів компанію, яку пов’язують з родиною радника голови облдержадміністрації.


Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «В основному це стосується ФОПів, це забудовники. Попереводьте на загальну форму оподаткування і сплачуйте належні податки. Це прохання стосується м’ясокомбінату».

За словами начальника управління земельних ресурсів, від цього підприємства бюджет Чернігова недоотримує близько 850 тисяч на рік.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «І ми говоримо, що ми любимо Чернігів, Україну, всіх на світі, радимо губернатору, як йому треба працювати, а податки не сплачуємо. То хай губернатор задумається, які у нього радники».

Також за словами міського голови, значну суму несплачених податків завинив місту і один з депутатів обласної ради.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Він свого часу не заключив договір оренди. Дискусія вже йде 2 роки. Шановний депутат наводить безліч аргументів, що він є ліквідатор чорнобильської аварії, що він є поважна людина, депутат обласної ради, член поважної партії. А ми говоримо про те, що, будь ласка, сплатіть більше 400 тисяч гривень до міського бюджету».

Питання, що були винесені на засідання погоджувальної ради не викликали заперечень. На розгляд 50-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання винесено 14 питань. Відбудеться вона 30 січня.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вулиця Кільцева, підземний перехід, Владислав Атрошенко, «Дитинець»