GOROD.cn.ua

Реєстрація на пробне ЗНО триватиме до 24 січня. Вартість одного тестування - 150 гривень

З 3 по 24 січня в Україні триває реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання.Яніна Тимошенко, директорка методичного центру Управління освіти ЧМР: «Майбутні абітурієнти цього року реєструються самостійно через Інтернет на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти. Створена спеціальна сторінка. Діти туди заходять самостійно, вказують свої дані, потім отримують квитанцію, яку оплачують, створюється особистий кабінет для кожного учасника, через який йде спілкування з ними».

Вартість пробного ЗНО цього року 150 гривень за одне тестування. Усі предмети, які винесені на зовнішнє незалежне оцінювання, представлені і на пробному ЗНО.

Яніна Тимошенко, директорка методичного центру Управління освіти ЧМР: «21 березня буде пробне ЗНО з української мови та літератури, 28 березня будуть всі інші предмети. Єдиний момент, 28 числа учасник зможе потрапити лише на один предмет з тих, які представлені. Щодо всіх інших, він зможе скористатись питаннями, які будуть потім викладені в мережу Інтернет».


Пробне ЗНО триватиме 3 години у пунктах тестування – школах та вищих закладах освіти, куди учні приходять з документами та запрошеннями.

Яніна Тимошенко, директорка методичного центру Управління освіти ЧМР: «Абітурієнти можуть подивитися, яка процедура тестування, можуть розподілити час, чи зручно їм виконати спочатку, наприклад, завдання з закритої форми, потім відкритої, чи краще навпаки. Тобто це таке гарне тренування перед основною сесією, щоб розподілити свій час, подивитись яка процедура, навчитись знаходити себе в списках реєстрації, навчитись знаходити своє місце в аудиторії. Це дуже корисно саме для емоційної впевненості».

Правильні відповіді в мережі буде розміщено у день тестування.

На наступний учні та учениці зможуть самостійно залити свій результат в Інтернет і на основі цих результатів буде створена рейтингова таблиця. Свій приблизний тестовий бал та місце в таблиці можна буде дізнатися лише у персональному кабінеті за тиждень.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пробне ЗНО, тестування, абітурієнти, Яніна Тимошенко, «Дитинець»