GOROD.cn.ua

Бій інтелектуалів: чернігівські розумники знову визначили найкращого гравця у «Національний QUIZ»

 

«Усіх вітаю на 3-й грі «Національний QUIZ» у місті Чернігів». Цього разу поборотися за звання найрозумніших зібралися 16 команд, серед них не тільки новачки, а й уже досвідчені учасники. Кажуть, що головне в цій грі – емоції.«Чудова гра, класна компанія і молодці організатори. Є деякий азарт, який можна розвивати. Усе дуже подобається», - Тетяна Яременко, учасниця команди «П’яна вишня».

«Цікаво інколи порозкинути мізками, знайти якусь відповідь логічну чи просто на знання якісь. І взагалі приємні враження», - Іван Кіпріч, учасник команди «Щасливе яєчко».

«Ми сюди ходимо по позитивні емоції, довести собі, що ми в принципі не тільки в одну сторону розвинені, а маємо знання з різних галузей. Ми сюди ходимо постійно, тому що це загартовує команду. Ми працюємо командою, ходимо командою», - Катерина Кулініч, учасниця команди «Skylawyers».

«На першій грі ми зайняли третє місце, призове з першого разу, тож хочемо всім показати, що спільнота «Біговий Чернігів» набирає обертів. Не лише бігова, а й інтелектуально розвинена. Може показати себе в таких іграх, як QUIZ, і зайняти призові місця», - Андрій Єсипчук, учасник команди «Біговий Чернігів».

«Цікаві люди, цікава гра. Спробували, сподобалося, вирішили продовжити. Емоції класні. Від перемоги в спортсменів завжди класні емоції»,- Павло Деркач, учасник команди «Біговий Чернігів».


До гри втретє долучилася й команда інтернет-порталу «ЧЕline», яка вже займала призові місця.

«Очікування отримати запал, драйв і високі бали за правильні відповіді. Відчути, що ти знаєш правильну відповідь – це такі навіть мурашки по шкірі, коли ти відчуваєш, що ти справді розумний», - Юлія Ігнатенко, учасниця команди «Чеline».

«По-перше, хочеться подякувати організаторам цього дуже крутого дійства. Дуже крутої вікторини. Тут важливі кілька моментів. По-перше, це такий азарт, усі напружують звивини свої. І це об’єднує людей над спільною перемогою», - Павло Солодовник, капітан команди «ЧЕline».

Гра вже традиційно складається з 8 блоків запитань різноманітної тематики.

«Раунди музичні, спортивні, всі абсолютно такі самі блоки. Однак ми блоки намагаємося щоразу трохи видозмінювати. Навіть ті самі медійні питання, музичні, спортивні. Щоб вони змінювалися за своїм змістом», - Володимир Березинський, організатор гри «Національний QUIZ».

Переможцями гри стала команда «Білі та пухнасті». На другому місці – «Чих Пих», а на третьому – «Щасливе яєчко». Організатори анонсують, що наступний «QUIZ» буде присвячений новорічній тематиці. Також планують організувати показ колекцій одягу чернігівських модельєрів.

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: гра «Національний QUIZ», Cheline TV