GOROD.cn.ua

«Студент року-2019». В ЧНТУ напередодні дня студента визначили кращих з кращих

Спорт, медіа, програмування, наукова та громадська діяльність, - поєднувати це все з навчанням вдало вдається студентам технологічного університету. Щороку в навчальному закладі визначають кращих з кращих у 7 категоріях. Номінанти та номінантки мають за плечима низку досягнень та гідні перемоги.Імена переможців у кожній номінації зачитують ті, хто досягнув у цій сфері певних висот. Проте головною номінацією залишається комплексна характеристика.

Олена Дайнеко, художня керівниця ЧНТУ, організаторка конкурсу: «Це має бути універсальна людина, яка встигає і навчатися ідеально, і приймати участь у заходах, також писати наукові роботи. І взагалі бути на виду, щоб її бачили в університеті».

Цьогоріч головну перемогу отримав Олег Желдак. Зізнається, що бере участь у конкурсі вже не вперше. І для того, аби стати кращим за комплексною характеристикою довелося добряче попрацювати.


Олег, переможець у номінації «Кращий студент – комплексна характеристика-2019»:
«Це, можна сказати так, пожертвувати своїм власним часом, тобто віддаватися на повну. Це старатися суміщати все, тобто вчити пари вночі, а займатися, чим займаюся, вже в свій вільний час».

Зі сцени лунали вітання не лише в адресу номінантів та номінанток, а й усіх, хто навчається в технологічному. Адже захід традиційно проводиться напередодні Дня студента.

Освіченість, компетентність, вміння знаходити спільну мову та йти на компроміси, - риси, якими має володіти сьогоднішній студент. Адже Україна має неабиякий потенціал для розвитку, а її майбутнє та сьогодення залежить від тих, хто тут живе та працює.

Конкурс на звання «Кращого студента ЧНТУ» проводиться вже більше 10 років. Взяти в ньому участь можуть всі бажаючі.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День студента, ЧНТУ, «Студент року-2019», «Дитинець»