GOROD.cn.ua

Чернігівка Ганна Демиденко презентувала шосту збірку поезій «Життя – не сон»

Олена Белеванцева втратила сина в 2014 році. Він білорус за походженням, загинув за свободу і незалежність України. Поезія Ганни Демиденко те, що допомагає пані Олені жити далі та берегти пам’ять про українських захисників.Ганна Демиденко родом з Чернігівщини. Тривалий час вона вчителювала на Полтавщині, а два роки тому переїхала до Чернігова. Перші вірші авторка почала писати ще в 12 років. В літературно-меморіальному музеї Михайла Коцюбинського відбулась презентація її шостої поетичної збірки «Життя – не сон», назва якої зовсім не випадкова.

Поезія Ганни Демиденко вирізняється особливим ліризмом, щирістю, ніжністю та любов’ю до природи і рідного краю.


Поетеса не залишається осторонь тих подій, які відбуваються на сході нашої держави. Темі російсько-української війни в її новій збірці присвячений окремий розділ.

Творчий доробок Ганни Демиденко налічує більше півтисячі віршів про війну. Всі вони пронизані глибоким патріотизмом та зачіпають до глибини душі.

Більше півсотні віршів поетеси стали основою для пісень, написаних композитором з різних куточків України. Зараз авторка готує до друку свою сьому збірку «Сповідь душі».

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: презентація книги, Ганна Демиденко, поезія, «Дитинець»