GOROD.cn.ua

Любомира Боднарука розширили і відкрили рух в обидві сторони

Вулиця Любомира Боднарука на початку літа. І восени на останньому етапі капітального ремонту. Аби в обидві сторони сполучити Київську з проспектом Перемоги та розвантажити центр міста, цьогоріч тут розширили проїжджу частину, облаштували 710 м дорожнього полотна, і нині, паралельно з рухом транспорту, завершують решту робіт передбачених проєктом.Олександр Харчук, підрядник:
«В настоящее время производятся работы по устройству водоотводного лотка, по устройству съездов. И основные объемы, которые остались, это тротуары 1400 кв. м и 1500 кв. м укрепление береговой линии на протяжении 145 м от речки Стрижень».

На цьому відрізку дорогу укладали практично з нуля. Так як вона йде вздовж річки і щовесни є небезпека підтоплення паводковими водами, укіс вирішили зміцнити.


Олександр Харчук, підрядник:
«Надо произвести выкорчевку пней, выровнять откос на правильную метрическую форму, спланировать откос, уплотнить откос, положить нетканный материал – текстиль, поверх положить геосоты так называемые и все это дело засыпать растительным грунтом».

На капітальний ремонт вулиці Боднарука разом з берегоукріплювальними роботами у 2019 році з міського бюджету виділили майже 20 мільйонів гривень. Для проїзду приватного транспорту дорога відкрита вже від жовтня, а після завершення мощення тротуарів з обох боків, нею буде зручно користуватися і пішоходом.

Впродовж найближчих тижнів тут також мають встановити дорожні знаки та провести благоустрій території.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вулиця Боднарука, ремонт дороги, Олександр Харчук, «Дитинець»