GOROD.cn.ua

Після відкриття вулиці Ремісничої виникла проблема: водії лишають свій транспорт де заманеться

Рух автомобілів по вулиці Ремісничій в обидва боки вже відкритий, але її реконструкція ще триває.Найбільший пласт роботи, що залишився, це тротуари. Також підрядники обіцяють нанести розмітку пішохідних переходів, щоб чернігівці не перебігали вулицю, де заманеться.

Олександр Харчук, директор «ШБУ-14»: «Вроде улица казалось бы второстепенная, больше торгового назначения, а оказывается она очень влияет на загрузку центра».

На жаль, майже одразу після відкриття руху по вулиці, тут виникла проблема, деякі чернігівці лишають свої автомобілі в абсолютно не придатних для цього місцях: або на тротуарах, або практично на дорозі. На заборонні знаки вони не зважають.

Олександр Харчук, директор «ШБУ-14»: «Это ж полоса движения. Ну как можно на полосе движения поставить машину. Забыли люди или не понимают. Уже ж 3 месяца идет об этом разговор, и когда улицу закрывали, было об этом сказано. Когда улицу открывали, тоже сказано, что ставить автомобили надо только в отведенных местах – именно на парковочных площадках. Здесь по проекту предусмотрено парковочных мест на 100 автомобилей. Я понимаю, что хотят тысячу. Но извините, сносить район Муринсона никто не собирается, чтобы сделать большую стоянку возле рынка».

Самі чернігівці реконструйовану вулицю зустріли в цілому позитивно, хоча і не без претензій.

Цікаво, що раніше роботи на Ремісничій планували проводити у два етапи – до весни 2020 року. Але завдяки, не в останню чергу хорошій погоді, підрядники випередили графік, і обіцяють завершити всі роботи до середини листопада.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вулиця Реміснича, Олександр Харчук, парковка, «Новий Чернігів»