GOROD.cn.ua

Осінні канікули за планом, а чернігівським школярам не сидиться вдома

Осінні канікули за планом, а чернігівським школярам не сидиться вдома. Методичний центр котрий рік поспіль організовує для дітей квест. На цей раз на природничо-математичну тематику, і проводи його на станції юних натуралістів.Оксана Міронова, заступниця директора методичного центру: «Воно мальовниче, красиве. Тут досить багатий рослинний і тваринний світ. Але більшість учнів шкіл не знають взагалі про його існування. Тому ми вирішили провести цей квест природничо-математичний саме на території станції юних натуралістів».

Участь у квесті беруть 13 команд з 12 чернігівських шкіл. Їм потрібно пройти 13 станцій. На кожний дається 4 хвилини для виконання завдання з біології, екології, хімії чи математики. Готували їх спеціалісти методичного центру.

Оксана Міронова, заступниця директора методичного центру: «Завдання з математики не будуть стандартними, тобто не буде стояти завдання розв’язати задачу або розв’язати рівняння, а будуть задачі на логіку, на мислення, на встановлення певних відповідностей між елементами, або ж різними об’єктами».

Підтвердила це і керівниця на станції з математики. Із її завданням перші три команди не впорались.


Тамара Володимирівна, методист: «Завдання було таке: треба розрізати квадрат та відокремити від нього сто двадцять п’ять других відсотка. Ніхто цю задачу не розв’язав. Не можуть діти перевести відсоток у частини».

Але вже наступна команда знайшла вирішення для цього завдання, і отримала свої 5 балів.

А от на цій станції школярі шукали відповідності між фотографією науковця і сферою його інтересів.

Час за таким дозвіллям пролітає швидко, кажуть діти. У деяких питаннях допомагають не лише знання, а й інтуїція.

Попередні роки під час осінніх канікул учнів залучали до участі у квестах на історичну тематику.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: квест, осінні канікули, школярі, методичний центр, «Дитинець»