GOROD.cn.ua

Працівникам комунальних підприємств планують з 2020 року підняти мінімальну зарплату до 5500 грн

 

1570 собак відловлено, стерилізовано та щеплено. Ще більше 500 тварин отримали необхідне лікування. Про це у своєму звіті під час ранкової наради в муніципалітеті повідомила директорка комунального підприємства «Крок до тварин».З початку 2019 року у Чернігові працює ветеринарно-стерилізаційний центр. Всіх тварин, які до нього потрапляють, вносять в Єдину базу та чіпують.

Тетяна Діденко, директорка ветеринарно-стерилізаційного центру «Крок до тварин»: «На сьогоднішній момент в центрі чіповано 48 тварин. Така досить низька цифра через те, що чіпувати ми почали лише за спонсорські кошти. Ми знайшли спонсора і лише з липня місяця ми почали чіпування».

На наступний рік на цей вид діяльності підприємство отримає кошти завдяки перемозі у конкурсі в проекті «Бюджет участі». У центрі планують чіпувати 3 тисячі тварин. Собакам, які потрапляють до центру надають не лише потрібну допомогу, а ще й підшуковують домівку.

Тетяна Діденко, директорка ветеринарно-стерилізаційного центру «Крок до тварин»: «З початку року 176 тварин знайшли свою родину і поїхали з центру».

Допомагають центру «Крок до тварин» волонтери та благодійники. Офіційно тут працює 18 осіб. Середня заробітна плата 4500 на руки.

На прикладі цього підприємства міський голова дав розпорядження переглянути зарплату на всіх комунальних підприємствах, аби з наступного року мінімальна платня була 5500.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «За рахунок того, що ми десь підтягнемо заробітну плату, ми затримаємо зайву людину».

Стосовно опалювального сезону, то він наразі відтерміновується. Протягом тижня синоптики прогнозують вдень до 20 градусів тепла. Окремо у міській раді розглянуть питання по дитячим садочкам, у школярів же поки канікули. Опалення надходить лише до пологового будинку на вимогу медзакладу.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: безпритульні тварини, собаки, Тетяна Діденко, «Крок до тварин», зарплата, нарада, «Дитинець»