GOROD.cn.ua

Чернігівські спортсмени повернулися з чемпіонату України з боксу серед еліти з трьома нагородами

Чернігівські боксери повернулися з чемпіонату України з боксу серед еліти з трьома нагородами. Денис Песоцький, Андрій Тимошенко та Данило Жозан привезли до Чернігова по бронзі.Про помилки і досягнення свого підопічного Дениса Песоцького найліпше знає його тренер, який поділився враженнями від трьох поєдинків, які провів боксер.

Павло Примаченко, тренер: «В первом бою Денис боксировал с боксером из Ивана-Франковска. Денис выиграл со счетом 5:0 убедительно, без каких-либо сомнений, то есть показывал очень высокий клас».

Складчина

А от у третьому поєдинку судді віддали 1 бал Денису та 2 його супернику, який став переможцем. Викладався на тренуваннях під час підготовки до чемпіонату України боксер, говорить, на всі 100%.

Бокс на Чернігівщині активно розвивається. Наприклад, нещодавно відкрили відділення у Носівському районі. До цього долучаються і новостворені об’єднані територіальні громади.

Усі переможці отримали грошові премії від Чернігівської обласної організації «Федерації боксу України». Прощаючись із присутніми боксери подякували їм за підтримку та віру в їхні сили.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: бокс, спорт, медалі, «Новий Чернігів»