GOROD.cn.ua

Владислав Атрошенко про те, як має працювати поліція

Владислав Атрошенко про те, як має працювати поліціяВладислав Атрошенко, Чернігівський міський голова:
- В мене була розмова з новими начальником. Прийшов начальник і каже, хочу працювати, хочу навести порядок. Я кажу йому, будь ласка, наводь порядок.
Рекомендація. Перевдягніться в цивільне, не поголіться зранку і в мікрорайонах Шерстянка, Подусівка спитайте у людей, де можна взяти 100 грам. Вам підкажуть. За цим всім стоїть ваш дільничний. Він це все знає і він частина цієї системи. Або це поганий дільничний, що він не знає, або він в цій темі. Тобто третього не дано.
Друга ситуація. Будь ласка, лотерейний бізнес. Тільки дурень не знає, хто з ким домовився, хто його придумав, впровадив і хто його кришує. Але сьогодні керівники змінилися, сьогодні вже є в проекті нове законодавство. А бізнес собі працює. Гральний бізнес під вивіскою «Національна лотерея». Ось, будь ласка, на Мстиславській є ларьок «Національна лотерея» 4 кв. м, чи може й менше. Це все, що потрібно для купівлі лотереї. Зали по 50, по 100 м, 30-40 комп’ютерів – це звичайні гральні зали, які знаходяться поза законом.
Якщо вам не відомо, хто ними займається, значить ви не поліціянти і вам треба всім звільнятися. Бо це все відомо, хто займається і так далі. Наводьте порядок, будь ласка. Ніхто ж вам не заважає цього робити. А якщо заважає це хтось робити, то публічно це скажіть.
З приводу наркотиків. Ми дорослі люди, і якщо одночасно є і поліція, і наркотики, то це як коти і миші. Питання, щоб їх взагалі не було, такого не може бути, але рівень їх і де вони, і скільки, і як продаються, тут знову таки треба принаймні виганяти ці написи з зупинок, з публічних місць, відслідковувати і шукати, як боротися з цими наркотиками.
Якщо мати бажання навести порядок, то його можна навести в будь-якій галузі.

Відео: «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Владислав Атрошенко, поліція, «Дитинець»