GOROD.cn.ua

Прем'єра «Танго»: як шевченківці відкрили театральний сезон?

Цього вечора у стінах чернігівського театру жива музика і «Танго». Новий сезон шевченківці відкривають прем’єрою за твором всесвітньо відомого польського драматурга Славомира Мрожека.Сімейна трагікомедія із гострими проблемами і фарсом – це чергова постановка художнього керівника театру Андрія Бакірова.

У жовтні виставу «Танго» гратимуть тричі. Прем’єрний показ, як завжди, збирає повний зал.

Політична партія Владислава Атрошенко

На одній сцені актори театру Сергій Пунтус, Сергій Лефор та юна артистка Діана Лозовська, разом із народним артистом України Валентином Судаком та заслуженими артистами Оксаною Гребенюк, Олександром Куковеровим та Любов’ю Колесниковою. Для акторки кожна нова робота як виклик, адже межі для самовдосконалення ніколи немає.

У центрі сюжету представники кількох поколінь, що мешкають в одному будинку, та наймолодший Артур, що бунтує проти своїх близьких і намагається знайти в житті ідею та повернути світ до порядку.

У цьому сезоні шевченківці обіцяють не одну родзинку. Улюблені вистави чернігівців, що не грали впродовж кількох сезонів, а також дві прем’єри – за повістю української письменниці Люко Дашвар «Мати все» та осучаснена класика «Наймичка» за Іваном Карпенко-Карим у постановці Анастасії Кузик.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: драмтеатр, відкриття сезону, вистава «Танго», «Дитинець»