GOROD.cn.ua

Чому туристи з Японії не знають про існування Чернігова?

Туристи з Японії не знають про існування Чернігова. Адже в їх путівниках немає про нього інформації. Про це секретар посольства Японії в Україні з питань культури Юічі Хошіно розповів на зустрічі в туристично-інформаційному центрі.Катерина Литвин, заступник начальника управління культури та тризму ЧМР: «Він нам сказав, що Чернігів любить. Але, потрапивши вперше в Україну, а саме в Київ, це було 2,5 роки тому, його розуміння про те, що Київ – це і є вся Україна. Він підтвердив це тим, що в друкованих путівниках, які в них є, а вони користуються виключно ними, інформації про Україну взагалі мало».

Зустріч проходила у форматі «запитання – відповідь». Хоча говорили на різні теми, але всі вони торкалися подальшої співпраці між Японією та Черніговом. А також дізнавалися про те, що сподобалося секретарю в нашому місті.

Юічі Хошіно, секретар посольства Японії в Україні з питань культури: «Кожний турист шукає для себе різні речі в подорожі. Саме я хотів потрапити до «Чернігова стародавнього», там є цікавий історичний музей. Але не вийшло, там була реконструкція. Але я прогулявся до вокзалу. Мені сподобалося».

А от туристи з Америки про Україну знають. Ештон Дейв в Чернігові вже 2-й місяць. Родом зі штату Юта. Приїхав з другом аби пізнавати нашу культуру, і закохався в українську їжу.

Ештон Дейв, турист з Америки: «Мені подобається українська кухня. Звісно борщ самий смачний. Подобаються й каші. Найсмачніша їжа тут».

Але їжа це не єдине, що сподобалося Ештону. За його словами, Чернігів дуже схожий на його дім, але з величнішою історією та більшою кількістю пам’яток. В майбутньому він планує повернутися сюди з друзями.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: туристи, Японія, «Новий Чернігів»