GOROD.cn.ua

Пляжний сезон на «Золотому березі» продовжили до 15 вересня

Десна обміліла. Вода відійшла від берегової лінії на 15-20 м. На початок пляжного сезону, який розпочався 1 червня, рівень води складав 2 м 17 см. На кінець серпня картина змінилася і це видно не озброєним оком.Григорій Годун, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЧМР: «На конец купального сезона все 84 см над нулем поста. То есть вода опустилась на 1 м 43 см. И сейчас четко по пляжу видно, что нет никаких ям, нет никаких углублений, о которых говорили люди в начале купального сезону. То есть пляж относительно ровный, люди могут отдыхать».

Микола Гоголь, начальник КП «Паркування та ринок «ЧМР»: «Неоднократно дно проверялось. 300-метровый пляж – ям нет, дно практически ровное, там где русло реки – есть углубление, оно ровное и идет вдоль всего пляжа. Глубина на сегодняшний день в русле реки от 1 м 80 см до 2 м 30 см».

На початку сезону в районі пляжу «Золотий берег» потонуло 4 особи. Тіло одного із загиблих шукають і досі. Причини трагедії невідомі. Списати все на річку не можна, оскільки вона була обстежена водолазами і не становила ніякої загрози.


Чернігівці, яких зустріли на «Золотому березі», кажуть, все ж купатися вони спочатку боялися, та страх швидко зник, особливо тепер, коли глибина зменшилася врази.

Микола Гоголь, начальник КП «Паркування та ринок», відповідальний за пляж, розповів, що пізніше буде видно, які роботи необхідно провести у зв’язку зі зниженням рівня води, і чи потрібно буде це взагалі.

Микола Гоголь, начальник КП «Паркування та ринок «ЧМР»: «По окончанию пляжного сезона будем смотреть, что можно сделать или уже ничего не надо делать по береговой линии. То ли намывать дальше и укрепить еще сильнее. Вероятнее первая шпора, которая находится вначале пляжа по течению будет удлинятся, будет подмываться песок, будет укрепляться береговая линия».

Пляжний сезон на «Золотому березі» закінчується не 31 серпня, як це було раніше. Його продовжено ще на 2 тижні – до 15 вересня. Адже погода дозволяє. Відповідне розпорядження підписав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Всі локації, які працювали до цього, діятимуть і надалі. Рятувальники слідкуватимуть за безпекою. Єдине, що змінили, так це графік пляжу – з 10-ї до 19-ї.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пляж «Золотий берег», відпочинок, пляжний сезон, річка Десна, «Новий Чернігів»