GOROD.cn.ua

Владислав Атрошенко проінспектував ремонтні роботи на Валу (відео)

В останній день липня чернігівський міський голова Владислав Атрошенко інспектував ремонтні роботи, які ведуться у місті. Зокрема, побував і на Валу, де триває реконструкція.Тут наразі бетонують пішохідні доріжки, проводяться електромережі, на зелених зонах з’явився родючий грунт. А на деяких ділянках уже уклали тротуарну плитку та бордюри.

Євген Чернушко, виконроб: «На данный момент уже залито бетоном дорожек 1,5 тысячи квадратных метров, клинкера уложено 500 квадратных метров, дальше идут работы по демонтажу старого дорожного покрытия и параллельно с этим ведутся работы по электроснабжению участка, полива и планировка чернозема».

Міський голова звернув увагу не лише на темпи і хід робіт на об’єкті, а й взяв участь у визначенні місць для лавочок. Усі деталі проекту ретельно обговорюються. Завершити роботи мають до осені.

Складчина
Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «На цей рік, по тому фінансуванню, яке виділено, роботи зробити встигають. Більше того, я зараз переконався в тому, що такий темп є розумний, у нас є багато дискусій».

Владислав Атрошенко зазначив, що усі роботи технологічно неможливо зробити за один рік. Там, де є порушення дорожнього покриття зі значним заглибленням та проведенням комунікацій, це дворічні роботи, оскільки можлива усадка.

Міський голова каже, що на місцевості одразу видні усі нюанси, яких не видно по карті із кабінету.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Якщо хтось скаже, що це не важливо, що це не робота мера, наприклад, розставити лавки. Будь ласка, проектанти розставили лавки, вибачте, спиною до святих місць, до Соборів, це ж так не робиться. А чому він так розставив, бо у нього була симетрія, у нього була доріжка і він там поміряв відстані і втулив, так як він бачив це. На місцевості це по іншому».

Вал – улюблене місце не лише чернігівців, а й туристів, тому на думку міського голови, цей проект має врахувати і туристичний аспект, аби гості міста могли познайомитися не тільки з історичними місцями, але й дізнатися про те, де можна поїсти, переночувати, де розташовані магазини чи ринки.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Вал, реконструкція, Владислав Атрошенко, «Новий Чернігів»