GOROD.cn.ua

Відеодокази у справі про подвійне вбивство у Чернігові – дослідили у Деснянському районному суді (відео)

 

Розмова обвинуваченої зі слідчим та сестрою загиблої, огляд медиків – такі відеодокази дослідили сьогодні у справі про подвійне вбивство, що сталося на вулиці Мезенцева у Чернігові минулого року. Після цього суд перейшов до розгляду речових доказів – кухонних ножів, якими вбили подружжя. На засіданні у Деснянському районному суді побувала Олександра Денисенко. Подробиці – далі.Останні відеодокази у справі про подвійне вбивство розглядають сьогодні у Деснянському районному суді Чернігова. На одному обвинувачена, будучи на лікарняному ліжку, говорить зі слідчим. На другому – із Наталією Куліш, сестрою загиблої.

«Правду скажи. Може, це самооборона була, може, перевищення?.. Правду скажи».

На третьому відео дівчину оглядають медики та роблять їй перев’язку.

– Хто тобі руку поранив, пам’ятаєш? Сама чи хто? – Дядько. – Дядько?

Вбивство на вулиці Мезенцева сталося в ніч на 27 квітня минулого року. Тоді в одній із багатоповерхівок знайшли тіла подружжя. Обидва померли від крововтрати. Племінницю загиблого, яка жила із ним та його дружиною, із порізами на руках забрали до лікарні. Саме її звинувачують у подвійному вбивстві. Сьогодні після перегляду відео суд переходить до речових доказів. Прокурор Віталій Бережняк та судовий розпорядник Олексій Маринченко показують кухонні ножі – знаряддя злочину. На них – сліди крові.


«Ніж вилучено з кімнати номер два при огляді місця події по факту вбивства».

Після огляду ножів адвокат потерпілих Ігор Мурашко заявляє клопотання – хоче викликати на наступне засідання судово-медичних експертів.

Ігор Мурашко – адвокат потерпілих: «У судово-медичній експертизі є висновок щодо взаємного розташування потерпілого та нападника. І проста мається відповідь – змінювалося. Наприклад, щодо цього питання хотілося, щоб він роз’яснив, якою методикою вони користуються, чому конкретної немає відповіді взаємного розташування по кожному удару, оскільки я вважаю, що експерт може дати таку відповідь, ну, і й інші питання».

Ніхто із присутніх не заперечує, тож суддя Юрій Кулініч оголошує рішення.

«Суд ухвалює задовольнити клопотання, викликати та допитати у судовому засіданні наступному».

Після допиту експертів суд планує перейти до допиту обвинуваченої.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: суд, вбивство, Сніжана Круглякова, Мезенцева, UA: Чернігів