GOROD.cn.ua

Жінки, які перемогли рак, стали героїнями проекту «Онкаут. Історія перемоги» (відео)

Розмовник на «Зеленій сцені» 12 липня проходитиме єдиним проектом з фотовиставкою «Онкаут. Історія онкопереможців». Глядачі зможуть побачити та почути історії боротьби та перемоги 5 жінок, які побороли рак.Однією з гостей та спікеркою проекту буде чернігівка Людмила Нікуліщева. Вона поборола рак 34 роки тому і зараз намагається розповісти всім, що про онкологічні захворювання потрібно знати.

Людмила Нікуліщева, учасниця проекту: «Основное, что людям надо знать, это то, что регулярные проверки удлиняют жизнь».

Ідею цього проекту запропонували та реалізовуватимуть Бюро соціальних проектів «Пароварка піар» у партнерстві з чернігівським медичним центром сучасної онкології, за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.

Героїні проекту говоритимуть про важливість ранньої діагностики регулярних обстежень, бо на початкових стадіях рак протікає безсимптомно.

Лікарі центру сучасної онкології постійно нагадують про безкоштовні обстеження, які можна пройти. Наприклад, найпоширенішу форму раку – рак легень, можна виявити навіть при найменшому розмірі пухлин за допомогою КТ-скрінінгу. Головне – вчасно звернутися.

Під час розмовника лікарка чернігівського медичного центру сучасної онкології розповість, які саме обстеження варто регулярно проходити. А ще героїні проекту розповідатимуть свої особисті історії боротьби із хворобою і життя після раку.

В чернігівському медичному центрі сучасної онкології подібний проект реалізують жінки об’єднання «Вікторія», які й самі перенесли онкологічні захворювання, а зараз постійно працюють з пацієнтками.

Роботи фотографа Сергія Безбородька після презентації на «Зеленій сцені» передадуть до чернігівського медичного центру сучасної онкології та розмістять в одному з приміщень, яке відвідують пацієнти центру.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: онкологія, рак, онкаут, «Дитинець»