GOROD.cn.ua

На Героїв Чорнобиля прокладають водогін (відео)

 

На вулиці Героїв Чорнобиля почали прокладати водогін. Тут мають замінити 1700 метрів труб, а також встановити 24 водопровідних колодязі та 2 камери. На ділянці працюють одразу з двох сторін, аби пришвидшити роботу та встигнути у встановлені терміни.Сучасні поліетиленові труби встановлюють замість старих, які попередньо демонтують. Фахівець каже, вони були у край незадовільному стані. Те ж стосується і каналізації. Частину самопливного колектора від будинку №3 по вулиці Героїв Чорнобиля до вулиці Мезенцева вже реконструювали.

Руслан Виставнога, керівник проекту: «На даний час виконані роботи по прокладанню поліетиленових труб діаметром 560 мм до вулиці Мстиславської, тобто ми пройшли вже майже половину шляху. Також виконані залізобетонні колодязі, через які проходять дані труби».

Такий вигляд має каналізаційний колодязь на етапі монтажу. Їх на об’єкті буде 20. Через них проходитимуть труби, мережі каналізацій, стійкі до агресивного середовища.

Роботи проводять на глибині майже 4 м. Після конструювання колектору – протяжністю 540 м – його протестують, а старі колодязі приберуть. Після цього на об’єкті укладатимуть нижній шар дорожнього покриття до вулиці Алєксєєва.

За словами керівника проекту, ця ділянка є досить складною.

Реконструкцію водопроводу та самопливного каналізаційного колектору планують завершити до осені.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Героїв Чорнобиля, водогін, заміна мереж, Руслан Виставнога, «Дитинець»