GOROD.cn.ua

Реконструкція поліклінічного відділення міської лікарні №3: що вже зробили? (відео)

 

Реконструкція поліклінічного відділення міської лікарні №3, що знаходиться неподалік ЧеЗаРи, триває. Вже дійшла черга до укладання плитки, встановлення нових дверей. Незабаром також візьмуться за підвісну стелю, де сховають кабелі.Олександр Макаров, заступник начальника УКБ ЧМР: «Як ви бачите, всі роботи пов’язані з внутрішніми приміщеннями дуже суттєво йдуть вперед».

А от із зовнішніми роботами все не так гладенько. За словами Олександра Макарова, їх скоріш за все перенесуть на 2020 рік, через брак фінансування. До того ж було прийнято рішення відмовитись від термомодернізації вхідної груп поліклініки.

Олександр Макаров, заступник начальника УКБ ЧМР: «Комісією було прийнято рішення, що вся поліклініка не утоплена, і вкладати додаткові кошти для того, щоб утеплювати всього частину, не є раціонально на даний час, потрібно все ж таки повністю робити термомодерназацію. Це вже видно по іншими об’єктам, які ми робимо, наприклад, по 5-й школі і дитячий садок на Масанах, і утеплення 3-го поліклінічного відділення. Якщо комплексно підходити, то ситуація кардинально змінюється».

Після реконструкції ця поліклініка не лише милуватиме око своїм оновленим зовнішнім виглядом, тут облаштують так звану поліклініку без черг – комп’ютеризовану систему запису до будь-якого наявного лікаря. Така сама вже працює у поліклініці 1-ї міської лікарні.

Олександр Макаров, заступник начальника УКБ ЧМР: «Завдяки комп’ютеризованій системі запису, черг, які були раніше, практично немає, тому що реєстратура працює за допомогою комп’ютерних технологій. Будуть стояти певні системи, за допомогою яких пацієнти зможуть записуватися до лікаря самостійно, без реєстратури. Реєстратура також буде працювати».

Загальна вартість реконструкції цієї поліклініки більше 5 мільйонів гривень. Всі роботи, за винятком зовнішніх, мають будуть завершені до Дня міста, тобто 21 вересня.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: реконструкція, поліклініка, «Новий Чернігів»