GOROD.cn.ua

Зустріч через 40 років (відео)

Із посмішками на вустах та оберемками квітів у руках. Випускники чернігівського ліцею №22 зібралися у стінах рідної альма-матер. Зустріч через 40 років об’єднала їхні серця. Побачити своїх учнів, згадати, якими були і ким стали, для класного керівника теж свято.Раїса Лелищенко, красний керівник: «Це були прекрасні діти, дуже слухняні, дисципліновані, дуже гарно вчилися, були в усьому активні. І тепер я дивлюся, що тут є і лікарі, і адвокати, і військові».

40 років тому вони тут на порозі школи фотографувалися. Їхній випускний вечір відрізнявся від інших.

Ірина Якуга, випускниця школи №22 м. Чернігова: «У нас был необычный выпускной. Потому что тогда впервые в Чернигове, по-моему это был первый раз, власти города устроили общий выпускной. Потому уже все разъезжались по своим школам».

Колишній учитель фізкультури Володимир Заворотний заходить до спортзали. Каже, тут майже нічого не змінилося.

Тепер усі вони вдячні своєму вчителю і згадують, яким було їхнє шкільне життя.

Серед однокласників є три подружні пари, четверта побралася вже в зрілому віці. Багато випускників школи змогли реалізувати свої мрії і стати ким хотіли. Світлана Хозіна починала зі спортивної гімнастики, тепер її покликання плавання.

Мрія Сергія Сапронова теж здійснилася і він став професійним футболістом, грав за «Десну», очолював чернігівську та львівську жіночі команди з футболу, а нині дитячо-юнацьку збірну України серед дівчат.

Кожен з низ знайшов свою дорогу в житті, але поріднила їх ця школа, стала другою домівкою, куди їх так тягне прийти на зустріч щороку.

Поринаючи у мандрівку через роки, згадали, що школа починала свій шлях разом з ними.

Тепер навіть онуки декого з них навчаються тут і торують шлях у майбутнє, аби теж через роки зустрічатися і згадувати про найдорожче, повертаючи час назад.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: зустріч випускників, ліцей №22, «Новий Чернігів»