GOROD.cn.ua

Суд обиратиме запобіжний захід командиру, якого затримали у Десні під час отримання хабаря (відео)

Запобіжний захід командиру батареї, якого вчора затримали у навчальному центрі «Десна» під час отримання неправомірної вигоди,обиратимуть сьогодні у Козелецькому районному суді. Про це UA:Чернігів сказав військовий прокурор Деснянського гарнізону Олексій Литвиненко.Олексій Литвиненко, військовий прокурор Деснянського гарнізону: «Він працював на будівництві і заробляв кошти для цього командира. Він перераховував на його рахунок. Потім він з’явився в частину, командир пообіцяв вирішити питання про не притягнення його до кримінальної відповідальності, не повідомлення до правоохоронних органів. За це строковик мав передати йому 33 тисячі гривень».

Політична партія Владислава Атрошенко

За словами Олексія Литвиненка, строковик сам звернувся до правоохоронців. 6 липня віддав командиру батареї 8 тисяч гривень, учора передав другу частину грошей - 25 тисяч гривень. Командира батареї затримали у його кабінеті у військовій частині. Начальниця прес-служби навчального центру «Десна» Олеся Гузун говорить, наразі там проводять службове розслідування.

Олеся Гузун, начальниця прес-служби навчального центру «Десна»: «Піймали на гарячому при спробі отримати грошову винагороду та неправомірні дії від військовослужбовця – одного з офіцерів навчального центру. Позиція навчального центру однозначна. Ми не підтримуємо будь-яких проявів корупції в будь-яких ланках ні в ЗСУ, ні в нашому підрозділі. Ми систематично співпрацюємо з правоохоронними органами, органами прокуратури, щоб виявляти такі факти».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: командир батареї, суд, навчальний центр «Десна», хабар, Олексій Литвиненко, UA: Чернігів