GOROD.cn.ua

Чернігівську школу №5 не впізнати (відео)

Учні чернігівської загальноосвітньої школи №5 радіють, що їхня школа, завдяки проведеним роботам з термомодернізації стала не тільки теплою, а й по-сучасному гарною.Директор школи Олександр Юрченко розповідає, що раніше 5 школа була найхолоднішою у Чернігові.

Олександр Юрченко, директор Чернігівської ЗОШ №5: «Був період, коли зимою на початок роботи школи, на перший урок, в школі була така температура, що діти сиділи в рукавицях, в шапках. Тому я дуже вдячний нашому міському голові, що він звернув увагу не тільки на великі школи, а й на нашу школу. За цей період, ось уже майже рік, було замінено всі вікна в школі, замінено всі двері, змінено всі приземки, зроблений повністю дах на майстерні школи, зроблений дах на вестибюлі школи, тобто проведені всі зовнішні реноваційні роботи».

Близько року тривали роботи з тепломодернізації закладу. Під контролем міжнародних фахівців поетапно відбувалися усі види діяльності та підбір матеріалів для реновації.

Олександр Макаров, заступник начальника УКБ ЧМР: «Цей проект реалізовувався в рамках співпраці з компанією НЕФКА, яка виділила кредитні кошти в розмірі 8,2 мільйони гривень. І додатково було ще співфінансування міста у розмірі 4,9 мільйонів гривень».


Додатково були виділені кошти на водовідведення всієї споруди, на дах перехідної галереї, зміну кольорової гами фасадів на сучасне оформлення.

Олександр Юрченко, директор Чернігівської ЗОШ №5: «В цьому році у нас збільшився приток дітей до школи. Ми повністю набрали два великих перших класів. 5-й, 10-й клас дуже багато дітей йде. Я дуже вдячний управлінню освіти і міській раді, тому що зовнішній вигляд теж приваблює дітей і батьків до школи».

Реноваційні роботи об’єкту у рамках цього проекту виконані на 95%. Але на цьому тепломодернцізація 5-ї школи не завершується, каже Олександр Макаров.

Олександр Макаров, заступник начальника УКБ ЧМР: «Якщо в деяких приміщеннях була температура +14 градусів, то в цьому році температура досягала більше 25. Тому міською радою було прийнято рішення, що в рамках вже не цього контракту, а окремо, за кошти міського бюджету, буде відбуватися облаштування індивідуального теплового пункту. Проект управління капітального будівництва вже розробила. Вже заключили договір з підрядником. І день-два, скоріше за все з понеділка, розпочнуться робот. Підрядник заходить на об’єкт і буде повна модернізація індивідуального теплового пункту по сучасним нормам з заміни температури як в середині будівлі, так і ззовні».

Найближчим часом тут планують зробити ремонт і в спортивній залі.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: термомодернізація, школа №5, ремонт, «Новий Чернігів»