GOROD.cn.ua

Медиків міста привітали зі святом (відео)

13 червня у Чернігові пройшли урочистості присвячені Дню медичного працівника. До міського палацу культури завітали різні представники медичної галузі.На сьогодні в Чернігові працює близько 1 тисячі лікарів різного фаху.

Лікар-педіатр з 25-річним стажем Тетяна Андреєва у 1992 році закінчила Вінницький медичний університет і приїхала на Чернігівщину аби працювати з дітьми. Каже, педіатр – це покликання з серця. В сім’ї Тетяни медиків немає, але це не завадило їй обрати майбутню професію ще у дитинстві.
Обрала професію лікаря-педіатра не просто так, каже пані Тетяна. Тому що дуже любить дітей.

Політична партія Владислава Атрошенко

Привітати медичних працівників прийшли представники міської та обласної влади. Владислав Атрошенко подякував всім лікарям за їх сумлінну працю, а також вручив грамоти та подяки найкращим лікарям року.

Очільник управління охорони здоров’я Владислав Кухар каже, що свято це ще один привід привітати всіх працівників медичної сфери з усіма здобутками. І сподівається на подальше покращення стану медицини в Україні та Чернігові зокрема. Він нагадав, що у рамках медичної реформи, первинна медицина повністю безкоштовна.

Загалом у медичній сфері лікарень міста працюють 4900 чоловік. Це лікарі, медичні сестри, санітари та інший персонал.

Привітали медиків зі святом також і колективи міського палацу культури.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День медичного працівника, професійне свято, привітання, «Новий Чернігів»