GOROD.cn.ua

Медиків міста привітали зі святом (відео)

13 червня у Чернігові пройшли урочистості присвячені Дню медичного працівника. До міського палацу культури завітали різні представники медичної галузі.На сьогодні в Чернігові працює близько 1 тисячі лікарів різного фаху.

Лікар-педіатр з 25-річним стажем Тетяна Андреєва у 1992 році закінчила Вінницький медичний університет і приїхала на Чернігівщину аби працювати з дітьми. Каже, педіатр – це покликання з серця. В сім’ї Тетяни медиків немає, але це не завадило їй обрати майбутню професію ще у дитинстві.
Обрала професію лікаря-педіатра не просто так, каже пані Тетяна. Тому що дуже любить дітей.

Привітати медичних працівників прийшли представники міської та обласної влади. Владислав Атрошенко подякував всім лікарям за їх сумлінну працю, а також вручив грамоти та подяки найкращим лікарям року.

Очільник управління охорони здоров’я Владислав Кухар каже, що свято це ще один привід привітати всіх працівників медичної сфери з усіма здобутками. І сподівається на подальше покращення стану медицини в Україні та Чернігові зокрема. Він нагадав, що у рамках медичної реформи, первинна медицина повністю безкоштовна.

Загалом у медичній сфері лікарень міста працюють 4900 чоловік. Це лікарі, медичні сестри, санітари та інший персонал.

Привітали медиків зі святом також і колективи міського палацу культури.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День медичного працівника, професійне свято, привітання, «Новий Чернігів»