GOROD.cn.ua

Як футболіст збірної України Андрій Ярмоленко нагороджував переможців літнього турніру (відео)

Футболіст збірної України та лондонського «Вест Гем Юнайтед» Андрій Ярмоленко у Чернігові сьогодні нагороджував переможців літнього юнацького турніру з футболу. Нагородження відбулося на стадіоні «Арена Чернігів». Участь у триденному турнірі взяло 150 юнаків та дівчат віком до 13-ти років. Загалом змагалися 10 команд з області. На нагородженні побувала наша Валентина Милько.Так учасники турніру зустрічають Андрія Ярмоленка. На нього він приїхав разом зі своїм юнацьким тренером Віктором Лазаренком.

Тим часом на полі проходить заключна гра. За першість у турнірі борються футбольні клуби «Десна» та «Ніжин».

За ніжинців вболіває Руслан Попов. Приїхав на турнір підтримати сина – 12-ти річного нападника Богдана.

«Перемагає сильніший. Виграє завжди команда, програє завжди тренер. Це футбольна закономірність. Найголовніше – всім удачі».

Серед інших уболівальників і Олена Бобровська. Приїхала з Прилук підтримати сина Єгора Черненка. Він грає за чернігівську «Десну», жінка каже - у цьому матчі забив два голи.

«Ми самі з Прилук, а надихнув займатися дід, дуже любив футбол і син пішов у діда».

По закінченню гри Андрій Ярмоленко разом з тренером Віктором Лазаренком починає нагородження переможців та учасників турніру. 10 команд вишикувалися півколом. Спочатку статуетки отримали найкращі гравці команд. Потім оголосили переможців турніру. Третє місце виборола команда «Юність - 1», друге місце зайняла «Десна». Перше місце - за футбольним клубом з Ніжина.

Олександр Бабор, старший тренер команди «Десна»: «Звичайно, готувалися. Тиждень сиділи на пляжі на піску. Робили драбину, бар’єри, бігали. Розраховували на перше місце, але в кінці трохи не вистачило.»

Нагородили також гравців у номінаціях. Кращим бомбардиром став – гравець ніжинської команди Богдан Попов.

Віктор Лазаренко, заступник директора футбольної школи «Юність»: «Тренери і судді порадилися і вирішили визнати його кращим гравцем турніру».

Богдан Попов, учасник турніру: «Почав займатися з 4-х років у Ніжині, з 9-10 років граю у київському «Динамо».

Рустам Баєв став кращим воротарем турніру. Грає за команду «Юність - 1»

«Було дуже складно отримати нагороду кращого воротаря. Турнір був не з легких, а можна сказати найсильніших. Андрій Ярмоленко займався теж в «Юності» і мені хочеться грати як він.»

Андрій Ярмоленко ставить автографи на бутсах, фотографується з дітьми. Назарій Духно з команди «Юність 1» підписав свого м’яча.

«Я дуже чекав зустрічі, тому що він займався в юності, як і я».

Віктор Лазаренко тренував Андрія Ярмоленка з 13 до 18 років. Каже, зв’язок підтримують і зараз.

«Я слідкую за тим як він живе, за його станом здоров’я, як його сімя. Зв’язок у нас з ним постійний. Він мало змінився, такий же як і був, ніякої зоряності за ним, я не наблюдаю. Гордість дуже велика, мені дуже приємно коли люди проходять і кажуть слова вдячності, що я підготував такого гравця, це дуже приємно».

Андрій Ярмоленко, футболіст: «Дитячий футбольний тренер – це як наші другі батьки. Ми дуже багато проводили часу разом».

Андрій Ярмоленко каже, проведеним турніром задоволений. Розповідає як виникла ідея.

«Взагалі чому я схотів провести ці дитячі турніри. Мені ось буде 30 років, і я пам’ятаю кожний свій дитячий турнір. Можу розказати до дрібниць, як зіграли з тою чи іншою командою, хто забив. Це такі турніри, які залишаються в пам’яті на все життя».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: турнір, футбол, спорт, Андрій Ярмоленко, UA: Чернігів