GOROD.cn.ua

Як відпочивають чернігівські дітки в пришкільних таборах? (відео)

З минулого тижня у школах почали діяти літні табори. У пришкільному таборі «Сонечко» передбачені різноманітні заходи, ігри, квести, походи до театру та екскурсії.За минулий тиждень діти вже відвідали деякі з культурних закладів Чернігова.

Тетяна Шевченко, директор пришкільного табору «Сонечко»: «Діти мали змогу сходити на святковий концерт до Міського палацу культури. Це був присвячений концерт міжнародному дню захисту дітей. Вони мали змогу сходити до лялькового театру передивитись казку, у філармонійний центр – це була концертна програма «І знову літо». І також вони ходили дивитись казку у обласний драмтеатр імені Тараса Григоровича Шевченка. Концерти їм цікаві, казки їм цікаві. Такий вік, що їм все цікаво. Не кожні батьки мають змогу кожного дня кудись водити свою дитину, навіть чисто фізично».

Складчина

Сьогодні школярі завітали до просторів космосу. Дізналися про сонячну систему, підводний, підземний, а також рослинний світ. Хоча Тарас Назаренко каже, що найулюбленіша тема для дітей, це космос. Пізнати вони все це можуть завдяки мобільному купольному планетарію, що розташувався у спортзалі школи №1. Педагог, який проводив урок, розповідає, що анімаційні фільми тільки сприяють засвоєнню матеріалу.

50 хвилин хлопчики та дівчата дивилися мультики та пізнавали нові факти про навколишній світ. Діти в захваті. Кажуть, дізналися багато нового.

Всього у таборі «Сонечко» наразі 115 учнів. План екскурсій та культурних заходів вже розписаний наперед.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пришкільний табір, діти, відпочинок, літо, «Новий Чернігів»