GOROD.cn.ua

У Чернігові розпочався літній турнір з футболу імені Андрія Ярмоленка (відео)

Літній турнір з футболу імені Андрія Ярмоленка відкрили сьогодні у Чернігові. Участь у ньому взяло 135 юнаків та 15 дівчат від 11-ти до 13-ти років. Загалом замагалося 10 команд з області у форматі 9 на 9. Такий формат гри на турнірі вперше, минулі рази команди грали 5 на 5. Валентина Милько – далі.11-річний Микола Гласюк вводить в гру м’яч. Він разом зі своєю командою «Юність 2» бере участь у турнірі імені Андрія Ярмоленка.

«Наша команда може брати 1-ше місце і хочеться показати які ми сильні і показати нашу гордість.»

Під час гри Миколу підтримує його друг Богдан Сорока. Саме він привів хлопця у футбол. На турнірі ж гратиме за іншу команду - «Юність 1».

«Гуляли, я сказав йому ходімо на тренування. Він захотів – і йому сподобалося».

Сергій Бухонін, тренер футбольної команди «Юність»: «Сам Андрій Ярмоленко захотів, щоб команди були місцеві – з нашого регіону. Були задуми організувати більш масштабні змагання, але Андрій захотів саме місцеві».

Літній турнір за підтримки Андрія Ярмоленка організували вперше, до цього грали команди взимку у спортивних залах. Змагаються команди з Прилук, Сосниці, Ніжина, Бахмача та Чернігова. Серед них і місцева жіноча команда. Грають на пів поля у форматі 9 на 9, 2 тайми по 20 хвилин.

Людмила Лемешко, тренерка жіночої футбольної команди «Юність»: «Це дітки, їм складно грати на всьому полі, тому їм обмежують, щоб вистачало сил.


Хлопці трішки швидші. Ми намагаємося підлаштовуватися під них, і від цього ростемо. Завдячуючи тому, що ми граємо з хлопцями, наші дівчата виграли чемпіонат України».

13-ти річні Наталія Ребенок і Валентина Процко з жіночої команди «Юність» грають проти бахмацьких футболістів. Щоб займатися футболом дівчата чотири – п’ять разів на тиждень їздять до міста з села Редьківка чернігівського району.

«З Андрієм Ярмоленко ми хочемо зустрітися, але призове місце ми вже не можемо зайняти. Ми дві гри програли. Виграти хоча б одну команду».

За грою футболістів спостерігає Віктор Лазаренко. Він тренував Андрія Ярмоленка з 13 до 18 років.

«Як бачите стільки років пройшло, а він не забуває свою школу, своє місто. Тому тільки позитивні емоції».

Сергій Бухонін, тренер футбольної школи «Юність»: «Я коли прийшов на роботу в 97-му році, Андрій Ярмоленко ще займався в 1-му класі. Одразу було видно що хлопець технічний, обдарований.

Наразі я думаю більшість знає, Андрій Ярмоленко грає в команді «Вест Гем» в Англії».

12 червня відбудеться закриття турніру, на нього має приїхати Андрій Ярмоленко для нагородження переможців.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: футбол, турнір, Андрій Ярмоленко, спорт, UA: Чернігів