GOROD.cn.ua

У Чернігові запустили паперові кораблики на підтримку військовополонених моряків (відео)

«Ви наша сила – ми будемо вашою. Тримайтеся».

Чернігівці та чернігівки прийшли на символічну акцію аби підтримати полонених українців, бранців Кремля.Нагадаємо, 25 листопада 2018 року російські прикордонники біля берегів анексованого Криму обстріляли й захопили 3 кораблі ВМС України з екіпажами, що прямували з Одеси до Маріуполя. Підконтрольний Росії суд в окупованому Криму заарештував всіх затриманих українських військових за обвинуваченням у нібито незаконному перетині кордону. Зараз вони утримуються в СІЗО в Москві.


Полонені моряки в російських тюрмах не можуть вийти в море. Учасники і учасниці акції символічно запустили паперові кораблики у фонтан біля П’ятницької церкви.

25 травня в Гамбурзі міжнародний трибунал з морського права виніс своє рішення щодо справи 24 українських моряків і 3 кораблів на користь України.

«Ми очікуємо, що Росія швидко та в повному обсязі виконає наказ трибуналу. Нагадую, що в подібній справі – Arctic Sunrise – Росія також не брала участі, але швидко звільнила людей», - написала у своєму Фейсбуці глави МЗС.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: полонені моряки, акція, підтримка, кораблики, «Дитинець»