GOROD.cn.ua

У Чернігові буде школа кравецької майстерності (відео)

У Чернігові буде школа кравецької майстерності. Цей інноваційний навчальний проект започаткований Чернігівською регіональною торгівельно-промисловою палатою спільно з підприємством ТК «Стиль».Мета: залучити нові руки на виробництво. А також відродити повагу у громади до професії швачки.

Школа працюватиме без вікових і гендерних обмежень. На навчання запрошують людей, які потребують роботи. А також тих, хто вже працює на виробництві, або навіть хоче започаткувати власну справу і хоче отримати профільні знання.

Складчина
Ольга Гейда, адміністраторка навчального центру Чернігівської ТПП: «Навчання передбачає 2 місяці. Програма передбачає дуже багато практичних занять. Вони будуть займатися прямо на машинах підприємства. Там стоїть сучасне обладнання».

Навчатимуть швейній справі викладачі вищого професійного училища побутового обслуговування. Заняття планують розпочати з липня. Зараз триває набір учнів та учениць, і підготовка навчальних планів.

Ольга Гейда, адміністраторка навчального центру Чернігівської ТПП:
«Після закінчення школи вони готові відразу йти на виробництво. Заключають з виробництвами контракт, підписують трудовий договір. Підприємство надає своєму робітнику всі гарантії. І починають працювати».

Ідею створення інноваційного навчального проекту презентували під час другої галузевої конференції Chernihiv Textile Fest. Захід ініційований центром інформаційної підтримки бізнесу, що діє при Чернігівській регіональній торгово-промисловій палаті. Детальніше про сам захід, дивіться у наступному випуску.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школа, кравець, навчання, «Дитинець»